1. Home
  2. Bez kategorii
  3. HIGIENA PODSTAWĄ BIZNESU
HIGIENA PODSTAWĄ BIZNESU
0

HIGIENA PODSTAWĄ BIZNESU

0

Marka Tork – dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców – nieustannie bada trendy i obserwuje kierunek rozwoju środowisk biurowych oraz jego wpływ na higienę i zarządzanie obiektami.

W efekcie powstają nowe rozwiązania oraz produkty, które spełniają oczekiwania klientów.

Firmy, którym zależy na pozyskaniu i utrzymaniu wartościowych pracowników, coraz chętniej inwestują w wysoko rozwinięte rozwiązania higieniczne. Jednym z powodów jest rosnąca świadomość pracowników na temat zdrowego stylu życia. Napędza to potrzebę tworzenia zdrowego i zrównoważonego środowiska pracy. W efekcie menedżerowie przyciągają najlepszych fachowców, tworząc przestrzenie biurowe, które da się lubić. Badania SCA/BuzzBack 2013 przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, USA, Francji i Niemczech wykazały, że 42% osób przyznaje się do przychodzenia do pracy podczas infekcji. Ponad połowa pracowników na świecie obawia się zarażenia infekcją od kolegów w pracy, co może wyjaśniać, dlaczego sześciu na dziesięciu uważa, że praca zdalna jest korzystniejsza dla ich zdrowia (Raport Trendów Biurowych Tork). Zatem warto wprowadzać rozwiązania umożliwiające pracownikom bezpośredni wpływ na zwiększanie poziomu higieny w biurze.

Idealne rozwiązanie dla biur

W biurach typu open space pracownicy siedzą blisko siebie, a nawet korzystają z tych samych biurek. A im więcej wspólnego użytkowania sprzętu biurowego, tym większa trudność w utrzymaniu higieny. Jak temu zaradzić? Zapewniając pracownikom dostęp do nowoczesnych rozwiązań higienicznych, takich jak najnowszy stojak do dezynfekcji Tork z chusteczkami higienicznymi oraz środkami dezynfekującymi dłonie. Stojak do dezynfekcji marki Tork umożliwia łatwy dostęp do środków i produktów pomagających utrzymać czystość rąk. Podręczny i montowany na wysokości oczu, przypomina o higienie dłoni. Stojak oferuje rozwiązania niezbędne do budowania świadomości pracowników w tej niezwykle ważnej kwestii, a także:

  • jego elegancki design idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem biura,
  • jest kompatybilny z liniami dozowników Tork Image Design™ i Elevation,
  • jest wystarczająco stabilny dla ręcznych oraz bezdotykowych dozowników.

Panel AD-A-Glance® będący częścią stojaka do dezynfekcji rąk Tork pozwala na komunikację z pracownikami i gośćmi. To dostosowywany panel reklamowy będący skutecznym narzędziem marketingowym, jednocześnie zachęcający do utrzymywania wysokich standardów higieny. Internetowa platforma projektowa marki Tork pozwala w łatwy i szybki sposób zaprojektować oraz wydrukować własny komunikat. Na stronie hygienestand.tork.pl/pl/templates są także gotowe komunikaty AD-A-Glance®. Bogata oferta szablonów pozwala wykorzystać pełnię możliwości stojaka. Stojak do dezynfekcji rąk Tork to innowacyjne rozwiązanie i wizytówka nowoczesnej firmy XXI wieku. Głównym miejscem dbania o higienę niezmiennie pozostają łazienki. Jednocześnie stanowią ważną część biura i wpływają na wizerunek firmy. Idealnym rozwiązaniem do biurowych łazienek są elektroniczne dozowniki Tork Matic® do ręczników w roli z sensorem Intuition™ z linii Image Design™, które zapewniają gościom wyjątkowo przyjemne wrażenia podczas suszenia rąk. Bezdotykowy dozownik odmierza zawsze po jednym odcinku, czym redukuje zużycie ręcznika. Linia produktów Tork Image Design™ to nie tylko piękne wzornictwo, ale i ponadczasowa elegancja. Kontrast stali nierdzewnej z czernią wykończeń nadaje produktom dynamizmu i nowoczesności. Tork zapewnia kompleksowe, doskonałe rozwiązania zarówno dla małych, jak i dużych biur. W ofercie marki znajdują się produkty do stylowych łazienek oraz praktyczne rozwiązania do powierzchni biurowych.