1. Home
  2. Bez kategorii
  3. PRZEGLĄD ROWEROWY Z PRODUKTAMI SOUDAL
PRZEGLĄD ROWEROWY Z PRODUKTAMI SOUDAL
0

PRZEGLĄD ROWEROWY Z PRODUKTAMI SOUDAL

0

Jak aktywnie spędzić rodzinny weekend? Wystarczy wziąć udział w jednej z planowanych w tym roku imprez kolarskich Roadshow 90 lat Tour de Pologne, w ramach której można bezpłatnie sprawdzić stan roweru z pomocą produktów Soudal.

Roadshow to cykl wyjątkowych wydarzeń zaplanowanych w dziecięciu miastach Polski do końca października 2018, z okazji 90-lecia narodowego wyścigu Tour de Pologne. Innowacyjna formuła wydarzenia łączy w sobie historię z nowoczesnością, edukację ze sportem. Najbliższa impreza odbędzie się w Krakowie (28-29.04, ul. Zakopiańska 62), a na początku maja w Grudziądzu (5-6.05, ul. Konarskiego 5).

Z pewnością jedną z największych atrakcji imprezy jest mobilne muzeum Tour de Pologne, gdzie wśród eksponatów znaleźć można zdjęcia współczesnych gwiazd kolarstwa, m.in. Tomasza Marczyńskiego z Lotto-Soudal, czy też wziąć udział w wyścigu na trenażerach Mikro Tour de Pologne.

Marka Soudal, która jest partnerem Roadshow, zadba o praktyczne potrzeby fanów kolarstwa, czyli bezpłatny przegląd rowerów. Specjaliści sprawdzą m.in. stan zużycia napędu, wyregulują hamulce i przerzutki, sprawdzą połączenia śrubo, skontrolują ciśnienie w kołach, a także zaaplikują smar na łańcuchu, a wszystkie czynności wykonają stosując m.in. produkty Soudal: Brake Cleaner, White Grease, Degrip All. Punkt rowerowy Soudal będzie ustawiony nieopodal oryginalnego samochodu technicznego drużyny kolarskiej Lotto-Soudal, sprowadzonego specjalnie z okazji Roadshow 90 lat Tour de Pologne.

Brake Cleaner to wysokowydajny  preparat w aerozolu przeznaczony  do konserwacji układu hamulcowego. Doskonale usuwa zabrudzenia z płynu hamulcowego oraz wszystkich rodzajów smarów i olejów. Nie powoduje korozji metali i likwiduje nieprzyjemne odgłosy piszczenia. 

White Grease jest nowoczesnym smarem powstałym na bazie litu. Polecany jest do zabezpieczania poruszających się części metalowych i plastikowych poddawanych wysokim obciążeniom przy niskich prędkościach. Z jego pomocą można samodzielnie zabezpieczyć przez zużyciem, a także ochronić przed korozją łańcuchy i przerzutki.

Degrip All to precyzyjnie penetrujący preparat o właściwościach antykorozyjnych i smarujących przeznaczony do odblokowywania połączeń. Produkt jest wyposażony w aplikator ze specjalną konstrukcją zaworu, który  umożliwia stosowanie go w każdej pozycji bez ryzyka utraty gazu pędnego.

Więcej o areozolach serwisowych Soudal: https://www.soudal.pl/aerozole-serwisowe

Więcej o areozolach czyszczących Soudal: https://www.soudal.pl/aerozole-czyszczace

Więcej o areozolach smarująco-zabezpieczających Soudal: https://www.soudal.pl/aerozole-smarujaco-zabezpieczajace

Dodatkowo na FB Polubisz Remont (https://www.facebook.com/PolubiszRemont/) fani kolarstwa będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami: „Lotto-Soudal w mobilnym muzeum Tour de Pologne”, który zorganizowała marka Soudal, partner Roadshow 90 lat Tour de Pologne – start konkursu zaplanowany jest na 27 maja 2018.

Kalendarz Roadshow 90 lat Tour de Pologne z udziałem Soudal:

28-29.4 Kraków, 5-6.5 Grudziądz, 26-27.5 Zgorzelec, 2-3.6 Legnica, 23-24.6 Głogów, 30.6-1.7 Chorzów, 25-26.8 Łódź, 1-2.9 Wrocław, 29-30.9 Kalisz, 6-7.10 Szczecin.