1. Home
 2. Bez kategorii
 3. KONKURS YEAR IN INFRASTRUCTURE 2018
KONKURS YEAR IN INFRASTRUCTURE 2018
0

KONKURS YEAR IN INFRASTRUCTURE 2018

0

Bentley Systems zaprasza do przesyłania zgłoszeń do konkursu Year in Infrastructure 2018 wyróżniającego innowacyjne projekty z zakresu zastosowań cyfryzacji w rozwoju infrastruktury (Going Digital: Advancements in Infrastructure).

Nagrody, przyznawane przez niezależne jury złożone z ekspertów branżowych, są dowodem uznania dla projektów infrastrukturalnych cechujących się wykorzystaniem cyfrowych innowacji, które usprawniają realizacje projektów i/lub wydajność majątku trwałego. Termin składania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2018 r.

Uroczystość wręczenia nagród Year in Infrastructure (znanych wcześniej pod nazwą Be Inspired) stanowi integralną część dorocznej konferencji Year in Infrastructure 2018 firmy Bentley, która w tym roku odbywać się będzie w dniach od 15 do 18 października w Londynie, w hotelu Hilton London Metropole.

Zapraszamy użytkowników oprogramowania firmy Bentley do zgłaszania swoich projektów do konkursu Year in Infrastructure, niezależnie od tego, na jakim są etapie – wstępnej budowy/wstępnego konceptu, projektowania, budowy bądź eksploatacji. Troje finalistów wybranych w każdej z kategorii konkursu wygra wyjazd do Londynu i weźmie udział w konferencji Year in Infrastructure 2018 jako goście firmy Bentley Systems. Finaliści zaprezentują swoje projekty zgłoszone do konkursu w ramach konferencji przed sędziami, liderami branży i ponad setką przedstawicieli mediów.

Każdy projekt nominowany do konkursu Year in Infrastructure pozwala zdobyć znaczące i cenne światowe uznanie w branży infrastruktury. Dzięki konkursowi Year in Infrastructure uczestnicy mogą:

 • zdobyć światowe uznanie dzięki uwzględnieniu ich projektów infrastrukturalnych w katalogu Infrastructure Yearbook firmy Bentley, który jest rozsyłany w wersji drukowanej i cyfrowej do prawie 150 000 najbardziej wpływowych osób ze świata mediów, administracji rządowej i wielu branż na całym świecie; ponadto wszystkie projekty zwycięzców i finalistów wyszczególnione są na stronie internetowej firmy Bentley;
 • zwiększyć swoją konkurencyjność przez pokazanie obecnym i potencjalnym klientom korzyści, jakie mogą odnieść dzięki wykorzystaniu cyfrowych innowacji;
 • zdobyć uwagę światowych mediów i wsparcie ze strony zespołu firmy Bentley w zakresie marketingu i promocji ich projektów w mediach.

W konkursie Year in Infrastructure 2018 nagradzane są osiągnięcia w zastosowaniu cyfryzacji w następujących 19 kategoriach, z których kilka stanowi nowość w tym roku.

Temat konferencji Year in Infrastructure 2018 to Cyfryzacja „Going Digital” w zakresie rozwoju infrastruktury. Prowadzona przez Bentley Institute konferencja obejmuje wystąpienia plenarne członków kadry kierowniczej firmy Bentley i prelegentów, w tym sir Johna Armitta — przewodniczącego brytyjskiej Narodowej Komisji ds. Infrastruktury (National Infrastructure Commission). Co więcej, sześć forów przeznaczonych dla poszczególnych branż będzie obejmowało prezentacje wiodących ekspertów branżowych, interaktywne warsztaty, dyskusje panelowe oraz pokazy produktów. Fora te skupią się na poniższych zagadnieniach:

 • Budynki i zespoły budynków

 • Cyfrowe miasta

 • Infrastruktura przemysłowa

 • Kolej

 • Drogi i mosty

 • Infrastruktura sieciowa i wodna

Aby zdobyć dodatkowe informacje o konkursie Year in Infrastructure lub zgłosić projekt odwiedź stronę: https://yii.bentley.com/pl/awards