Home Bez kategorii ABB LIVING SPACE® EXPERIENCE NAJLEPSZYM SHOWROOMEM W POLSCE!
ABB LIVING SPACE® EXPERIENCE NAJLEPSZYM SHOWROOMEM W POLSCE!
0

ABB LIVING SPACE® EXPERIENCE NAJLEPSZYM SHOWROOMEM W POLSCE!

0

Nowy apartament pokazowy ABB uhonorowany został tytułem „Najlepszy showroom w Polsce” w konkursie Złote Ville 2018!

Redakcja miesięcznika „Villa” po raz ósmy zorganizowała konkurs na najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, miejsca związane z designem oraz inwestycje mieszkaniowe. W skład jury weszli przedstawiciele redakcji i eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem. 

Takie wyróżnienie i dostrzeżenie innowacyjności projektu, po zaledwie sześciu miesiącach od otwarcia, napawa nas wielką dumą. Cieszę się, że wysiłek włożony w prezentację w realnym wnętrzu mieszkalnym najnowszych systemów inteligentnego zarządzania budynkiem został doceniony. W ABB Living Space® Experience połączyliśmy i centralnie zarządzamy oświetleniem, żaluzjami, temperaturą jak i jakością powietrza, alarmem, dźwiękiem i obrazem. Odwiedzający nas goście spacerując po kolejnych pomieszczeniach, doświadczają komfortu związanego z użytkowaniem systemu inteligentnego domu, eksplorują działanie przycisków, tworzą swoje spersonalizowane scenariusze zdarzeń. Cyklicznie odbywają się u nas również spotkania z największymi osobistościami ze świata architektury, kultury, sztuki i designu”- mówi Monika Komalska, kierownik projektu ABB Living Space® Experience.

Wręczenie nagród „Złote Ville” odbyło się 14 marca br. w Warszawie na uroczystej gali, która zgromadziła ponad 150 osób. Wśród gości znajdowali się przedstawiciele świata biznesu oraz laureaci poprzednich edycji.

Apartament pokazowy  ABB Living Space® Experience rozpoczął działalność w 2017 roku, jako pierwsze w tej części Europy miejsce, pokazujące najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. W 170-metrowej realnej przestrzeni mieszkalnej można doświadczyć, jak funkcjonuje  prawdziwy inteligentny dom. Zaprogramowane, wybrane przez użytkowników „sceny” pokazują komfort, bezpieczeństwo i realne oszczędności, które można uzyskać, decydując się na centralny system sterujący domem. Apartament znajduje się na ul. Duchnickiej 3, na terenie warszawskiej Defabryki.

 


ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest technologicznym liderem w produktach elektryfikacji, robotyce i systemach napędowych, automatyce przemysłowej i sieciach energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 130-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Jako sponsor tytularny i technologiczny partner Formuły E, w której startują wyłącznie sportowe samochody elektryczne, ABB przesuwa granice elektromobilności, wpływając na zrównoważoną przyszłość. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

open