1. Home
  2. Bez kategorii
  3. NOWA KOLEKCJA INDUSTRIO OD CERAMIKI TUBĄDZIN
NOWA KOLEKCJA INDUSTRIO OD CERAMIKI TUBĄDZIN
0

NOWA KOLEKCJA INDUSTRIO OD CERAMIKI TUBĄDZIN

0

Czyli propozycja dla przestrzeni publicznych. Ceramika Tubądzin od otwarcia swojej najnowszej fabryki stale poszerza asortyment wielkoformatowych gresów dedykowanych sektorowi inwestycyjnemu.

Do tej pory marka MONOLITH od Tubądzina zawierała 8 kolekcji płyt, do których teraz dołącza kolekcja gresów barwionych w masie –Industrio. Obejmuje ona 4 formaty, których rozmiar sięga 120 x 120 cm, 10 nowoczesnych odcieni i charakteryzuje się najwyższymi parametrami technicznymi płyt.

Subtelna jednolitość
Płyty z kolekcji Industrio dostępne są w 4 formatach – 60 x 60 cm, 80 x 80 cm, 60 x 120 cm i 120 x 120 cm i 10 kolorach – od beży, przez szarości, aż po grafit oraz czerń. Posiadają one matowe wykończenie, a 5 kolorów gresów w rozmiarze 60 x 60 cm jest wprowadzonych również w wersji półmatowej, czyli lappato. Płyty z tej kolekcji cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, są odporne na ścieranie wgłębne (<110 mm3), plamienie (5 klasa), działanie kwasów i zasad, promieniowanie słoneczne i mróz, a do tego posiadają wysoką klasę antypoślizgowości (R10). To wszystko czyni je idealnym produktem do przestrzeni publicznych o wysokim natężeniu ruchu. 

Gdzie się spotykamy?
Mówiąc o przestrzeniach publicznych myślimy o mieście i jego ulicach czy wieżowcach, a tak naprawdę przestrzenie te tworzą ludzie. To, gdzie się udają, spotykają i spędzają swój czas jest podstawą funkcjonowania miejsc i nie są w nich istotne budynki, a wnętrza, w których chcą przebywać. Ważny jest w nich najmniejszy szczegół, jak jego kolorystyka czy użyte materiały. Stąd Ceramika Tubądzin, chcąc wpływać na oblicza polskich miast, rozwija segment produktów inwestycyjnych. Do kolekcji Industrio wkrótce dołączą stopnice podłogowe i cokoły, a ponadto w kolekcjach wielkoformatowych gresów znajdą się nowe płyty o kamiennych wzorach projektu Macieja Zienia.

Więcej informacji o nowej kolekcji na www.tubadzin.pl