1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. ENGINNERS
  4. NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA ŚWIATŁA W ARCHITEKTURZE
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA ŚWIATŁA W ARCHITEKTURZE
0

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA ŚWIATŁA W ARCHITEKTURZE

0

W 2018 roku ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, przygotowała cykl kreatywnych spotkań poświęcony możliwościom wykorzystania światła w architekturze.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 28 lutego br. w krakowskim Forum Designu. Jego gościem specjalnym będzie Przemo Łukasik – twórca innowacyjnego systemu TRIANGLE.

Spotkania kreatywne w krakowskim Forum Designu to możliwość poznania i rozmowy z najlepszymi architektami i designerami z Polski. Podczas wydarzenia przedstawimy rozwiązania oświetleniowe tworzone przez projektantów z myślą o wymaganiach konkretnych przestrzeni. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się także, jak w pełni wykorzystać potencjał światła, aby stworzyć wyjątkowe miejsca z charakterem – mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM.

Poznaj twórcę opraw TRIANGLE
Gościem specjalnym pierwszego spotkania kreatywnego będzie Przemo Łukasik – architekt, założyciel pracowni Medusa Group, artysta nominowany do nagrody Mies Van Der Rohe Award – architektonicznego Oskara oraz twórca systemu TRIANGLE, zaprojektowanego dla ES-SYSTEM.

TRIANGLE to innowacyjny system, który ujmuje czystą i prostą formą. Oprawa ta daje ogromne możliwości kreowania różnych przestrzennych kompozycji i układów – mówi prezes Gawrylak.

Oprawy z rodziny TRIANGLE wykorzystano m.in. przy realizacji oświetlenia w Galerii Północnej w Warszawie oraz obiektów sportowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jeśli chodzi o realizacje zagraniczne ES-SYSTEM, to oprawy oświetleniowe TRIANGLE znalazły zastosowanie w Centrum biurowym Techno Park we Lwowie na Ukrainie oraz w zespole szkół zawodowych Automotive&Logistiek Noorderpoort w Groningen w Holandii.

W pierwszym spotkaniu kreatywnym ES-SYSTEM uczestniczyć będzie również Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu w ES-SYSTEM. Prezes Pilch opowie o roli designu i technologii w produktach ES-SYSTEM. Kolejnym gościem wydarzenia będzie Rafał Stanowski,  Dyrektor PR Krakowskich Szkół Artystycznych, który przybliży proces kreowania innowacyjnych produktów przez młodych ludzi.

Dodatkowych informacji udziela:
Tomasz Zagól
ES-SYSTEM S.A.
T: +48 12 297 81 61
M: tomasz.zagol@essystem.pl


ES-SYSTEM S.A. to największa polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.