1. Home
  2. Bez kategorii
  3. NOWY PROJEKT KASKU KAMILA STOCHA
NOWY PROJEKT KASKU KAMILA STOCHA
0

NOWY PROJEKT KASKU KAMILA STOCHA

0

Znamy już nowy projekt kasku Kamila Stocha, w którym Mistrz z Zębu po raz pierwszy wystąpi w trakcie zakopiańskiego konkursu Pucharu Świata. Projektem, który wzbudził największe zainteresowanie jest biało-czerwony motyw podhalański.

To jednak nie koniec zabawy! Firma Atlas zaprasza kibiców do przesyłania zdjęć, które trafią na #KASKDLAMISTRZA.
Przesłanie zdjęć, które mogą znaleźć się na nowym kasku Kamila Stocha to nie lada gratka dla fanów skoków narciarskich. To także niepowtarzalna okazja by znaleźć się pośród 12 000 osób, których zdjęcia znajdą się na #KASKUDLAMISTRZA. Wszyscy, których zdjęcia zostaną zakwalifikowane i wykorzystane dostaną elektroniczny certyfikat od Atlas. 

Jak zgłosić zdjęcie? 

  • Wystarczy wejść na atlas.com.pl/stoch i przesłać swoje zdjęcie
  • Oczekiwać elektronicznego certyfikatu potwierdzającego wykorzystanie zdjęcia oraz informacji, w którym miejscu na kasku się znajdzie

#KASKDLAMISTRZA to druga edycja akcji, w której to kibice wybiorają kask dla Kamila Stocha.

Dotychczas, na zgłoszone w ramach akcji projekty kasków, oddano niemal 39 000  głosów.

Zwyciężył projekt wykorzystujący motywy Podhala i to właśnie w nim zobaczymy najlepszego polskiego skoczka już 27 stycznia, podczas zawodów Pucharu Świata w Zakopanem! To właśnie tam Kamil Stoch wystąpi w kasku stworzonym przez kibiców i ATLAS. Więcej szczegółów akcji #KASKDLAMISTRZA znaleźć można na www.atlas.com.pl/stoch oraz na oficjalnym profilu ATLAS na Facebooku.