Home Bez kategorii ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W WARSZAWIE
ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W WARSZAWIE
0

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W WARSZAWIE

0

Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną trwa dzień otwarty dla mieszkańców stolicy. Echo Investment, największy polski developer, prezentuje trzy nowe inwestycje mieszkaniowe. Wśród atrakcji: wirtualna wycieczka po Browarach Warszawskich, koncert chill-outowej kompozycji dźwięków miasta w wykonaniu duetu Last Robots, tworzenie trójwymiarowych gifów oraz warsztaty z projektowania wnętrz.

Osiedle RE:SET, Widoki Mokotów i Browary Warszawskie to doskonały przykład nowoczesnego spojrzenia na miasto. Każde z nich pasuje do nieco innego stylu i etapu życia współczesnych Warszawiaków. Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych. Browary Warszawskie dla ceniących historię i lubiących życie w centrum miasta. Widoki Mokotów dla poszukujących zielonych przestrzeni i dostępu do bogatej, miejskiej infrastruktury. Podczas dzisiejszego dnia otwartego można doświadczyć każdego z nich, odkrywając jednocześnie wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy.

RE:SET to przestrzeń relaksu. Atmosferę inwestycji oddaje chill-out’owa muzyka. Stąd koncert miksowanych na żywo odgłosów miasta w twórczej interpretacji DJ-ów Last Robots. Do tego pokazy klimatycznych wizualizacji oraz zabawa z urządzaniem Mash Machine do tworzenia własnych kompozycji muzycznych. W strefie Widoki Mokotów Warszawiacy chętnie pozują na tle panoramy miasta, sprawdzając czy pasują do tej malowniczej inwestycji. Dzięki systemowi Freezeme tworzą trójwymiarowe GIF-y. Na autorów najlepszych ruchomych obrazów 3D czekają aparaty INSTAX. Dokładnie w miejscu wydarzenia już wkrótce powstaną nowe Browary Warszawskie. Jaka była ich historia? O tym barwnie opowiada Danuta Sieczka, varsawianistka i przewodniczka. Jak będą wyglądały? Można to sprawdzić od razu, biorąc udział w wirtualnej wycieczce i oglądając trójwymiarową makietę jednej z najbardziej oczekiwanych, nowych przestrzeni stolicy.

Ponadto goście mogą nauczyć się projektowania wnętrz pod okiem architektów z KODO. Do dyspozycji są także punkty informacyjne, kącik dla dzieci i strefa kulinarna. Zabawa potrwa do godziny 18.00.

Więcej informacji na: www.znajdzswojemiejsce.com.pl

RE:SET to nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery – strefę z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerową siłownię, część wypoczynkową z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń.

Apartament Widoki Mokotów został zaprojektowany przez Mąka Sojka Architekci na Starym Mokotowie w najbliższym otoczeniu parku Morskie Oko ze spektakularnym widokiem na miasto i sam park. Budynek, wykończony naturalnymi materiałami jak kamień czy drewno, ma kaskadowe kondygnacje z dużymi loggiami i balkonami. W podziemnym parkingu znajdą się stacje do ładowania aut elektrycznych, mieszkańcy będą również mogli korzystać z sali fitness, sauny oraz klubu mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w rozwiązania typu SMART, które wesprą mieszkańców w codziennym funkcjonowaniu oraz umilą czas po ciężkim dniu pracy.

Browary Warszawskie to przestrzenie wspólne – place, placyki, miejskie ogrody i dziedzińce. Powstanie tam blisko 16 tys. m2 nowej przestrzeni publicznej dostępnej całą dobę dla wszystkich. Zielone, przystępne, przyjazne, przemyślnie umeblowane – to wokół nich toczyć się będzie życie kwartału. Powstaną też nowe ulice, w tym zupełnie nowy odcinek Krochmalnej.


Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowała już blisko 140 projektów o łącznej powierzchni prawie 1 400 000 mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski.

Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate – Oaktree – PIMCO.

www.echo.com.pl

open