1. Home
  2. KONKURS KDMA/KDMI - ARCHIWUM
  3. KONKURS KDMA 2017
  4. PORTA KMI POLAND – KONKURS KDMA
PORTA KMI POLAND – KONKURS KDMA
0

PORTA KMI POLAND – KONKURS KDMA

0

„Otwórz się na możliwości” – to główne motto PORTA KMI POLAND. Spółka jest nie tylko firmą produkcyjną, ale przede wszystkim świadomym partnerem wspierającym rozwój swoich klientów biznesowych oraz marką dbającą o potrzeby klientów indywidualnych. Nową drogę rozwoju marki PORTA DRZWI wyznacza mapa wartości, w której punktem startowym jest oczywiście produkt, jednak rozumiany już nie tylko jako przedmiot, lecz jako wygodne i pożądane przez Klientów rozwiązania.

PORTA DRZWI z przyjemnością oddaje w ręce Młodych Architektów te z nich, które dzięki dużym możliwościom personalizacji nie będą ograniczać ich wyobraźni.

Drzwi Porta EXTREME
Porta EXTREME to drzwi, które sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Ze względu na izolacyjność akustyczną na poziomie 37 dB skutecznie wyciszają, mogą więc stanowić wejście do gabinetu czy sali konferencyjnej, gwarantując dyskrecję spotkań. Drzwi występują również w wersji antywłamaniowej, dymoszczelnej oraz ognioodpornej, co pozwala zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo. Kolekcja Porta EXTREME ze względu na swoją prostą formę stanowi idealne uzupełnienie industrialnych wnętrz. Drzwi wyróżnia ogromna elastyczność w doborze kombinacji parametrów i możliwych rozwiązań. To Klient decyduje o finalnej kombinacji zastosowanych rozwiązań, co wyróżnia ten produkt na rynku. Zainstalowanie odpowiednich akcesoriów pozwala dostosować drzwi do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Skrzydła drzwiowe mogą być dobrane do wszystkich typów ościeżnic – stalowej, drewnianej blokowej, systemowej drewnianej oraz do specjalnych ościeżnic firmy PORTA. Porta EXTREME wyprodukowane zostały z myślą o środowisku naturalnym – większość zastosowanych w produkcji materiałów pochodzi od dostawców wytwarzających surowce w oparciu o zrównoważoną gospodarkę środowiskową.

Drzwi Porta RESIST
Porta RESIST to kolekcja, która wyróżnia się nowoczesnym designem oraz wyjątkowym pokryciem Gladstone, niezwykle wiernie oddającym piękno naturalnego drewna. Wysoka klasa wytrzymałości pokrycia sprawia, że drzwi świetnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale też wszędzie tam, gdzie będą korzystać z nich dziesiątki, a nawet setki ludzi dziennie.

Drzwi ENDURO
To drzwi techniczne specjalnego przeznaczenia charakteryzujące się najwyższą klasą odporności na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych. Za wysokimi parametrami stoją najwyższej jakości materiały, w tym specjalnie profilowana listwa ze stali nierdzewnej oraz wyjątkowo odporne pokrycie powierzchni skrzydła drzwiowego. Konstrukcja objęta jest 10-letnią gwarancją. Kolekcja drzwi, unikalna na polskim rynku, jest chętnie wybierana przez inwestorów, którzy, oprócz jakości wykonania i funkcjonalności, doceniają możliwość zastosowania licznych nietypowych rozwiązań, dopasowujących produkt do potrzeb danej inwestycji.

Metal SOLID
Metal SOLID to drzwi stworzone do zadań specjalnych. Trwały, stalowy materiał wykonania – blacha ocynkowana – sprawia, że są one niezmiernie odporne na czynniki zewnętrzne. Kilka dostępnych kolorów lakierowania oraz rodzajów przeszklenia daje wiele możliwości aranżacji wnętrz. Poza tym istnieją ogromne możliwości wyboru kolorów i rozmiarów naświetli do kompletowania z drzwiami. Dzięki solidnej powłoce kolekcja doskonale sprawdzi się w ciężkich warunkach eksploatacji, pomieszczeniach przemysłowych, gospodarczych, piwnicach czy halach przemysłowych. Prosty design drzwi będzie również idealnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz – mieszkań, loftów oraz biur.

Od 25 lat sięgamy po najnowsze technologie i trendy. Nasi Specjaliści z działów Innowacji i R&D śledzą nowinki światowego designu i dostosowują je do Twoich potrzeb.

Kontakt:
Dariusz Piechowiak
Szef Nadzoru Inwestycji – Region Poznań
tel. 601 994 396
e-mail: dariusz_piechowiak@porta.com.pl

Mariusz Fijałkowski
Szef Nadzoru Inwestycji – Region Warszawa
tel. 601 994 395
e-mail: mariusz_fijalkowski@porta.com.pl

Wojciech Sitko
Szef Nadzoru Inwestycji – Region Kraków
tel. 601 994 399
e-mail: wojciech_sitko@porta.com.pl

Tomasz Feliński
Szef Nadzoru Inwestycji – Region Wrocław
tel. 782 623 138
e-mail: tomasz_felinski@porta.com.pl