1. Home
  2. Bez kategorii
  3. 12. MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE – TRAKO
12. MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE – TRAKO
0

12. MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE – TRAKO

0

26 września zainaugurowano największe i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie branży transportu szynowego i drugie co do wielkości oraz znaczenia targi kolejowe w Europie.

Targi TRAKO są miejscem spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej: organizatorów i przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei. To również platforma dyskusji, wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru.
Podczas ponad 40 wydarzeń: debat, seminariów, konferencji i prezentacji w międzynarodowym gronie poruszane będą najbardziej aktualne, priorytetowe dla branży tematy. TRAKO 2017 to 700 wystawców z 25 krajów, w tym pawilony narodowe: Austrii, Czech, Wlk. Brytanii, niemieckich landów- Berlina i Brandenburgii, Saksonii, Badenii-Wirtembergii oraz misje handlowe Brukseli i Walonii.
Uczestnicy targów to zarówno firmy o zasięgu międzynarodowym jak i czołówka największych polskich firm z branży kolejowej i tramwajowej, w tym prywatni i samorządowi przewoźnicy oraz dostawcy technologii dla kolei i taboru.
W programie wydarzeń towarzyszących ekspozycji znajdą się debaty, liczne konferencje, seminaria, pokazy i prezentacje firm.

Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło oczywiście zabraknąć redakcji „Buildera”, która z zainteresowaniem przygląda się rozwojowi niezwykle istotnego elementu „Infrastruktury” jaką jest kolej, zwłaszcza w kontekście zapowiadanych ogromnych – bezprecedensowych w historii naszego kraju inwestycji.

Więcej informacji  o targach  na stronie www.trakotargi.pl