Home Bez kategorii PORTA ZWYCIĘZCĄ X MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM
PORTA ZWYCIĘZCĄ X MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM
0

PORTA ZWYCIĘZCĄ X MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM

0

Załoga Porta KMI Poland zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i jednocześnie pierwsze miejsce w klasie ORC B, czyli jachtów poniżej 42 stóp.

Regatta Build Cup 2017 skupił producentów i dystrybutorów działających w sektorze budowlanym, którzy na 37 jachtach rywalizowali na Adriatyku u wybrzeży Chorwacji. Zmagania zakończyły się 7 września br.

­

– Bardzo cieszymy się z tej wygranej. Biznes i sport to z pozoru dwa odrębne światy, ale Regatta Build Cup jest dowodem na to, że wiele może je łączyć. W ideę jednego i drugiego wpisana jest rywalizacja, ale jednocześnie istotne są wzajemny szacunek i zasady uczciwej gry. Firmy startujące w tym wydarzeniu na co dzień działają, nieraz nawet i konkurują ze sobą na rynku, teraz zaś mają szansę spotkać się i zmierzyć na zupełnie innym polu. Porta chętnie wspiera inicjatywę, która propaguje ideę biznesu otwartego i jest świetnym sposobem na budowanie pozytywnych relacji w branży – mówi Jacek Woźniak, szef sprzedaży w Porta KMI Poland.

Jubileuszowy Regatta Build Cup 2017 składał się z 4 etapów i objął 6 portów. W imprezie wzięło udział 27 firm. Zmagania rozpoczęły się na wyspie Murter w Marina Hramina i trwały przez 4 dni. Ostatni etap zakończył się w Marina Frapa w miejscowości Rogoźnica. Impreza organizowana została przez firmę Fakro. Oficjalnym partnerem wydarzenia była Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej.


Porta KMI Poland jest największym producentem drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. W pięciu nowoczesnych zakładach produkcyjnych: w Bolszewie, dwóch zakładach w Ełku, w Suwałkach oraz w rumuńskim Aradzie produkuje co miesiąc ponad 85 tys. drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. W ramach przyjętej w 2015 r. nowej strategii biznesowej firma działa zgodnie z ideą biznesu otwartego, inicjując dialog, współpracę, rozwój i przyczyniające się do niego zmiany. Porta prowadzi działalność od 1992 r. i obecnie zatrudnia ponad 1800 osób. W 2016 r. jej przychody sięgnęły 365 mln zł. Wytwarzane przez Porta drzwi są sprzedawane na rynkach całego świata, tylko w Polsce co miesiąc wybiera je do swoich domów i mieszkań ponad 20 000 klientów.

 

open