Home Bez kategorii MONIKA REWERA – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI
MONIKA REWERA – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI
0

MONIKA REWERA – FORUM 10-LECIA JAKOŚCI

0

Jakość jest dla CEMEX standardem naturalnie wpisanym w DNA firmy. To postawa, dzięki której jesteśmy solidnym i pewnym partnerem dla naszych Klientów i pozostałych Interesariuszy.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat w Pionie Kruszyw został stworzony od podstaw Dział Doradztwa Technicznego i Kontroli Jakości, który w początkowej fazie istnienia obejmował 3 laboratoria zakładowe i skupiał się głównie na elementach kontroli produkcji. Dziś jest to zespół skupiony przede wszystkim na Kliencie i jego potrzebach. 6 laboratoriów zakładowych, 1 laboratorium centralne i 15 specjalistów dba każdego dnia o jakość produktów – zarówno kruszyw, jak również produktów naszych Klientów. Naszym partnerom biznesowym oferujemy doradztwo na każdym etapie inwestycji, świadczymy usługi badawcze, jak również wdrażamy oraz przygotowujemy do audytu systemu Zakładowej Kontroli Produkcji.
Wiemy, że sukces tkwi przede wszystkim w ludziach i ich świadomości na temat jakości dostarczanych produktów, dlatego też cyklicznie prowadzimy Kampanie Jakościowe dedykowane pracownikom operacyjnym pod hasłem „Stawiając na Jakość, Budujemy Lepszą Przyszłość” oraz szkolenia dla Kadry Zarządzającej, Kierowników Sprzedaży i Kierowników Produkcji pod hasłem „Co Jeszcze Warto Wiedzieć o Kruszywach”. Mamy za sobą już 7 edycji programów szkoleniowych, po których widzimy, że jest to kierunek przynoszący wymierne efekty i w który nadal będziemy inwestować.

Monika Rewera
Kierownik Zespołu Jakości i Doradztwa Technicznego Kruszyw CEMEX Polska

 

open