1. Home
  2. Bez kategorii
  3. 56 RÓŻNYCH TEMATÓW SZKOLEŃ W OFERCIE AEC DESIGN
56 RÓŻNYCH TEMATÓW SZKOLEŃ W OFERCIE AEC DESIGN
0

56 RÓŻNYCH TEMATÓW SZKOLEŃ W OFERCIE AEC DESIGN

0

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe AEC Design to jedno z największych w Polsce miejsc prowadzących profesjonalne kursy z oprogramowania Autodesk. Szkolenia BIM (Revit, Dynamo, Navisworks, Advance Steel), AutoCAD oraz Inventor dla branży mechanicznej prowadzone są przez cały rok, a kalendarz szkoleń jest pełen propozycji do końca 2017 r.

Dlaczego warto skorzystać?

Inwestycja w rozwój to najlepsza odpowiedź na ciągle zmieniające się potrzeby rynku i rosnącą zglobalizowaną konkurencję. Nowe umiejętności zwiększają konkurencyjność, oszczędzają czas i koszty pracy, a także otwierają drzwi kariery.
AEC Design, jako prekursor i lider wdrożeń BIM/PDM na rynku polskim w ciągu ostatnich kilkunastu lat prowadzenia szkoleń i kursów z oprogramowania i wdrożeń przeszkolił blisko 2000 kursantów z aplikacji BIM, ponad 2500 z aplikacji AutoCAD i około 1500 z oprogramowania skierowanego do branży mechanicznej – Inventor, AutoCAD Mechanical i innych!
Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi szkolenia oparte na wymaganiach jakie stawia Autodesk i dopasowuje je do zmieniającej się sytuacji rynkowej. Programy szkolenia są sukcesywnie aktualizowane. Na początku każdego szkolenia trenerzy weryfikują posiadaną przez uczestników wiedzę i w oparciu o te informacje odpowiednio dostosowują formę przekazywania wiedzy. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności jest otrzymanie Międzynarodowego

Certyfikatu Autodesk ukończenia szkolenia.

Szkolenia otwarte to głównie ćwiczenia praktyczne. O wysokim standardzie szkoleń świadczy fakt, że kursy prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie, we własnych salach szkoleniowych wyposażonych na wyskoki standard, z odpowiednimi narzędziami multimedialnymi. Uczestnikom kursów gwarantujemy również 2 przerwy kawowe i smaczny posiłek.

Już teraz zachęcamy do zapisów na jesień, a architektów, inżynierów, konstruktorów i instalatorów spędzających lato w mieście zapraszamy na wakacyjne terminy szkoleń.

Sprawdź kalendarz szkoleń >>>  SZKOLENIA