1. Home
  2. Bez kategorii
  3. WIŚNIOWSKI SPONSOREM VII MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU SOKOLIKA
WIŚNIOWSKI SPONSOREM VII MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU SOKOLIKA
0

WIŚNIOWSKI SPONSOREM VII MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU SOKOLIKA

0

W sporcie tak samo jak w życiu, za każdym sukcesem kryje się czyjeś wsparcie. Zwłaszcza na początku, gdy młode talenty dopiero szukają szansy, by się pokazać.

Taką szansę daje VII Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu, którego sponsorem została marka WISNIOWSKI.

Turniej Sokolika to święto młodych piłkarzy. Ich meczom towarzysza emocje nie mniejsze niż te podczas rozgrywek na największych stadionach świata. Sponsorem wydarzenia po raz kolejny została marka WISNIOWSKI, która chce podkreślić wagę przedsięwzięć kierowanych do poczatkujących sportowców. Wsparcie rozwoju młodych talentów i umożliwianie im doskonalenia umiejętności w duchu sportowej rywalizacji to dla tak dużej marki, będącej dodatkowo Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej niemal obowiązek.

„Poprzez patronowanie atrakcyjnym wydarzeniom sportowych i wspieranie nietuzinkowych talentów chcemy przyczynić się do promowania sportu, zdrowej rywalizacji i zdrowego stylu zżycia. Tak tez jest podczas Międzynarodowego Turnieju Sokolika U-10. Chcemy dzielić się z młodymi piłkarzami nie tylko pozytywną energią, ale także realnym wsparciem. Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki i wierzymy, że wszyscy mogą być zwycięzcami”– dodaje Irmina Długopolska, specjalista ds. marketingu sportowego firmy WISNIOWSKI.

Turniej Sokolika rozegra się już po raz siódmy. Zmagania najzdolniejszych piłkarzy z różnych krajów, będzie można oglądać w dniach 17-18 czerwca. Zapraszamy do kibicowania razem z marka WISNIOWSKI.