Home Bez kategorii WYRÓŻNIENIE UDANA REWITALIZACJA
WYRÓŻNIENIE UDANA REWITALIZACJA
0

WYRÓŻNIENIE UDANA REWITALIZACJA

0

W konkursie BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. W tym roku po raz pierwszy w konkursie organizowanym przez Klub Sportowa Polska, w XVII edycji przedsięwzięcia,  przyznane zostaną wyróżnienia w nowej kategorii – UDANA REWITALIZACJA.

Tytuł UDANA REWITALIZACJA przyznawany będzie będzie za inwestycje sportowe i rekreacyjne zrealizowane w ramach projektów objętych rewitalizacją obszarów miejskich i wiejskich, niezależnie od daty realizacji wyróżniającym się w regionach inwestycjom sportowo-rekreacyjnym i turystycznym, które realizowane były w ramach programów/projektów związanych z rewitalizacją.

Zgłoszenia może dokonać Inwestor, Wykonawca, Projektant, Producent/Dostawca zastosowanych rozwiązań (materiały, technologie, konstrukcje, urządzenia, wyposażenie).

Zapraszamy serdecznie do zgłoszenia inwestycji  najpóźniej do końca lipca br.

Celem konkursu jest docenienie zaangażowania wszystkich uczestników procesu budowy i/lub modernizacji obiektów sportowych i rekreacyjnych, promocja wzorcowych inwestycji i rekomendacja nowoczesnych materiałów i technologii do zastosowania w tego typu obiektach.

Konkurs promuje na arenie ogólnopolskiej osiągnięcia firm oraz inwestorów (gmin, powiatów i samorządów województw) w zakresie zarówno rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, jak również rozwoju sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnych.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas Gali Sportowej Polski 20 października 2017 roku w Warszawie, w Pałacu Lubomirskich.

Załączniki:

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy, który  dostępny jest również na stronie www.sportowapolska.eu oraz www.buildercorp.pl

Regulamin_konkursu_BPS_2017

Konkurs BSP 2017

UDANA_REWITALIZACJA

Kontakt:

mgr inż. Danuta Burzyńska
Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej
Konkursu Budowniczy Polskiego Sportu
KLUB SPORTOWA POLSKA
burzynska@sportowapolska.eu
0 507 175 701
22/ 853 06 87, wew.121

 

open