1. Home
  2. Bez kategorii
  3. XXV JUBILEUSZ FS ARBET
XXV JUBILEUSZ FS ARBET
0

XXV JUBILEUSZ FS ARBET

0

16 i 17 września miało miejsce wyjątkowe spotkanie z okazji XXVlecia Fabryki Styropianu ARBET. W hotelu Jan w Darłówku spotkało się ponad 200 osób – pracowników i przyjaciół ARBETu. Była wspólna zabawa, zawody sportowe i uroczysty bankiet, na którym udało się gościć nawet prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego.

A jaka jest  historia? Jakie osiągnięcia? Zaczęło się od małej, regionalnej fabryki w Koszalinie – dziś zakładów produkcyjnych jest pięć, w pięciu regionach Polski. Produkuje doskonałej jakości płyty styropianowe, bloki styropianowe oraz kształtki.
Co wyróżnia ARBET? To, że od początku istnienia przede wszystkim dba o najwyższą możliwą jakość produktu. Każda partia towaru podlega skrupulatnej, stałej kontroli we własnych laboratoriach, znajdujących się w każdym zakładzie.
Fabryka Styropianu ARBET od lat otrzymuje nagrody, które stanowią potwierdzenie klasy jej produktów. 3 lata z rzędu ARBET otrzymał znak Konsumencki Lider Jakości w ogólnopolskim programie, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, producentów na rynku.

Ukoronowaniem działań ARBETu jest jedna z ostatnich nagród przyznanych Fabryce. Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2016 przyznała ARBETowi tytuł laureata w kategorii QI Product – za najwyższej jakości płyty styropianowe. Nagrodzono działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności Fabryki, zwłaszcza w zakresie oferowanych produktów.
Inne nagrody? Jest ich sporo: firma zajęła również wysoką lokatę w rankingu 25-lecia firm III RP, prowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita wraz z Bisnode – Fabryka znalazła się w elitarnym gronie polskich firm, które
najlepiej poradziły sobie na rynku w ostatnich 25 latach. Tylko w ostatnim roku Fabryka otrzymała też tytuł Kreatora Budownictwa – nadając go, organizatorzy konkursu promują dobre praktyki i etyczne zachowania. Firmę cieszy też laur Złotej Siódemki Branży Ekologicznej 2015 za konsekwentne działania proekologiczne.
Plany na najbliższe lata zakładają dalsze skupienie się na jakości, wszelkie inwestycje w Fabryce idą właśnie w tym kierunku. FS ARBET chce być jak najbliżej klientów i dostarczać im doskonałe produkty.