1. Home
  2. Bez kategorii
  3. NA STRAŻY JAKOŚCI
NA STRAŻY JAKOŚCI
0

NA STRAŻY JAKOŚCI

0

Od 2008 roku miesięcznik „Builder” prowadzi jedyną w swoim rodzaju i wyjątkową kampanię, której celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość i poważnie traktują jej rolę w całym procesie inwestycyjnym. Przez 8 lat trwania kampanii LATO JAKOŚCI wzięło w niej udział kilkadziesiąt wiodących marek – producentów, dystrybutorów, dostawców usług, technologii, wykonawców, deweloperów… rozmaite firmy, niekiedy konkurujące ze sobą, niemniej wszystkie ze wspólnym mianownikiem – jakość na 1 miejscu!

Cel kampanii od lat pozostaje ten sam – promocja jakości oraz tych, którzy są jej wierni i dzięki niej budują mocną, wiarygodną markę.

W tegorocznej, IX edycji kampanii głos oddajemy tym, którzy stoją na straży jakości. Tym, którzy swoim nazwiskiem odpowiadają za najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Bohaterom drugiego planu, od których w dużej mierze zależy sukces i postrzegalność marki jako godnej polecenia.

W lipcu pokazaliśmy flagowe, wyróżniające się pod względem jakości produkty, usługi, technologie i realizacje opatrzone krótką rekomendacją osób odpowiedzialnych za jakość. W sierpniu osoby te biorą udział w forum “Na straży jakości”. Zdradzają, w jaki sposób firma zapewnia najwyższą jakość. Równolegle, w debacie “Jakość – system naczyń połączonych”, głos zabierają szefowie firm.

Zwycięzcami nie są ci, którzy spoczęli na laurach, lecz ci, którzy walczą. Bądźcie z nami za rok, w jubileuszowej, X edycji LATA JAKOŚCI. Jakość pamięta się dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać!

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

ZOBACZ – ONI STAWIAJĄ NA JAKOŚĆ!

LATO JAKOŚCI – LIPIEC 2016

LATO JAKOŚCI – SIERPIEŃ 2016

LATO_FIRMY