1. Home
  2. Bez kategorii
  3. FAKRO KOLEJNY RAZ PARTNEREM TOUR DE POLOGNE
FAKRO KOLEJNY RAZ PARTNEREM TOUR DE POLOGNE
0

FAKRO KOLEJNY RAZ PARTNEREM TOUR DE POLOGNE

0

Podobnie jak w ubiegłym roku firma FAKRO została partnerem 73. edycji Tour de Pologne. Trasa wyścigu będzie przebiegać miedzy innymi przez Nowy Sącz, w którym mieści się główna siedziba światowego wicelidera w branży okien dachowych. FAKRO od dawna angażuje się nie tylko w promocję regionu, ale również silnie wspiera różne wydarzenia sportowe.

Tegoroczna edycja wyścigu rozpocznie się 12 i potrwa do 18 lipca br. Kolarze wystartują w Radzyminie, kończąc cały peleton w Krakowie. Trzeci etap rowerowych zmagań przeprowadzi ich przez malowniczy Nowy Sącz.

W tym roku partnerstwo FAKRO przyjmie jednak wyjątkowy charakter. Oprócz tradycyjnej obecności brandów marki FAKRO na trasie Zawiercie – Nowy Sącz, kolarz, który jako pierwszy przejedzie przez nowosądecką premię specjalną FAKRO – przy ul. Królowej Jadwigi –  otrzyma specjalną nagrodę, ufundowaną przez firmę FAKRO. Firma jest bowiem Sponsorem Premii Specjalnej Tour de Pologne 2016.

Starannie wybieramy wydarzenia sportowe sponsorowane przez FAKRO. Tour de Pologne, podobnie jak Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej, dostarczają nam niezapomnianych wrażeń oraz wzbudzają w nas ducha sportowej rywalizacji. To najwyższa sportowa półka. Dbamy o to, by wydarzenia obejmowane przez nas patronatem, korespondowały z międzynarodową siłą i rozpoznawalnością marki FAKRO – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy Fakro.

FAKRO będzie towarzyszyć uczestnikom Tour de Pologne w każdym mieście, w którym odbędzie się zakończenie poszczególnych etapów trasy. FAKRO nie zabraknie w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie. Reklama FAKRO zawita także do królewskiego Krakowa i zagości w samym sercu gór – w Zakopanem oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Będzie również towarzyszyć kobietom podczas dwóch etapów peletonu w ramach Tour de Pologne Women, który odbędzie się od 19 do 20 lipca br.