1. Home
  2. Bez kategorii
  3. ALSTAL LAUREATEM MEDALU EUROPEJSKIEGO BCC
ALSTAL LAUREATEM MEDALU EUROPEJSKIEGO BCC
0

ALSTAL LAUREATEM MEDALU EUROPEJSKIEGO BCC

0

8 czerwca 2016 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, odbył się uroczysty finał XXVII edycji Medalu Europejskiego. Goście uroczystości, to 171 laureatów XXVII Edycji Medalu Europejskiego, laureaci Honorowych Medali Europejskich, wyróżnieni kanclerze Lóż Regionalnych BCC oraz osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES) z Brukseli, Ministerstwo Rozwoju i Business Centre Club.

Alstal Grupa Budowlana po raz kolejny został laureatem tego wyróżnienia w uznaniu za ponad 40-letnią działalność na polskim rynku budowlanym oraz rozwój i jakość oferowanych usług spełniających europejskie standardy. Wyróżnienie z rąk Członka Rady Organizatorów BCC, Generała Leon Komornickiego, odebrał Jarosław Szczupak – Prezes Grupy ALSTAL.
BCC jest organizatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski, którego zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski.
Polski Business Centre Club jest największą w kraju organizacją, w skład której wchodzi 2500 osób i firm. Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 23 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, uczelnie wyższe i kancelarie prawne.