Home Bez kategorii TYPUJ WYNIKI MECZÓW Z ALUPLAST I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!
TYPUJ WYNIKI MECZÓW Z ALUPLAST I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!
0

TYPUJ WYNIKI MECZÓW Z ALUPLAST I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

0

Już niedługo większość z nas ogarnie gorączka EURO 2016. Wszyscy liczymy przy tym na dobry wynik biało-czerwonych. Dla fanów i miłośników sportowej rywalizacji aluplast przygotował ciekawą zabawę. Jeśli lubisz emocje, jesteś przekonany, że „znasz się na piłce” – WEJDŹ DO GRY i zawalcz o tytuł Najlepszego Typera Branży Okiennej  w zabawie aluplast EURO TYPER 2016. Gwarantowana dobra zabawa, wiele zwrotów akcji, a dla najlepszych sława i atrakcyjne nagrody. 

Z myślą o wszystkich kibicach Aluplast przygotował grę polegającą na typowaniu wyników meczów. Emocje i rywalizacja to jest to, co kibice lubią najbardziej, dlatego chce wyłonić najlepszych typerów branży okiennej. Zapraszamy do typowania każdego dnia wyników meczów i systematycznego zbierania punktów, co zwiększy szanse na wygraną. Formuła konkursu powinna gwarantować emocje do samego końca– podsumowuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager aluplast sp. z o.o.

By wejść do gry wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie http://www.eurotyp.eu/aluplast, a następnie wytypować wyniki wskazanych meczów. Mecze można typować każdego dnia do godziny ich rozpoczęcia. Najlepiej typujący uczestnicy zabawy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest karta przedpłacona o wartości 3000 PLN, za drugie miejsce karta przedpłacona o wartości 1500 PLN, a za trzecie miejsce karta przedpłacona o wartości 1000 PLN. Poza trzema głównymi nagrodami, kolejnych 11 najlepszych typerów otrzyma repliki piłki meczowej na Euro 2016 oraz upominki reklamowe aluplast.

Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.

Działalność oraz szeroka oferta produktów od wielu lat znajduje uznanie zarówno fachowców, jak i klientów, czego dowodem jest wiele prestiżowych wyróżnień, które otrzymał aluplast. To między innymi: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Budowlana Marka Roku, Herkules Budownictwa, Top Builder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej.

W prowadzonych od siedmiu lat przez Centrum Analiz Branżowych badaniach jest najwyżej oceniany przez producentów okien w kategoriach najszersza oferta, oferta o najlepszej relacji cena do jakości oraz najbardziej innowacyjna firma.

Jest częścią międzynarodowej grupy aluplast z centralą w Karlsruhe, która zalicza się do grona czołowych producentów systemów okiennych z PVC na świecie. Obecnie grupa aluplast to 24 oddziały produkcyjne i przedstawicielstwa na całym świecie, współpracujące z blisko 1000 partnerów handlowych i zatrudniające ponad 1300 pracowników.

open