1. Home
  2. Bez kategorii
  3. DZIEŃ BUDOWLAŃCA NA SGGW
DZIEŃ BUDOWLAŃCA NA SGGW
0

DZIEŃ BUDOWLAŃCA NA SGGW

0

informacje01

Studenci Koła Budownictwa Inżynieryjnego oraz Koła Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa zapraszają do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Budownictwa – Dzień Budowlańca 2016.

Dzień Budowlańca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to impreza cykliczna poświęcona zagadnieniom związanym z szeroko pojętą inżynierią budowlaną. Jubileuszowa, piąta edycja spotkania odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w Laboratorium Centrum Wodne przy ul. Ciszewskiego 6. Zostanie ona poprzedzona konkursem budowy wież z drewna balsowego „Wybudujemy Wieżę”, w którym udział wezmą studenci uczelni technicznych z całej Polski. Dzień Budowlańca to przede wszystkim ciekawe wykłady na tematy związane z budownictwem poruszane przez przedstawicieli czołowych firm budowlanych działających w kraju jak i za granicą. W tym roku powód do świętowania będzie szczególny, ponieważ V edycja Dnia Budowlańca zbiega się z obchodami 70-lecia powstania Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, jak również jubileuszem 200-lecia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Na parterze Centrum Wodnego SGGW będzie można spotkać stoiska firm budowlanych, zaczerpnąć wiedzy na temat praktyk oraz perspektyw zatrudnienia w branży. W trakcie obchodów Dnia Budowlańca nie zabraknie też konkursów z wartościowymi nagrodami.

Szczegółowe informacje na stronie: http://dzienbudowlanca.sggw.pl Zrzut ekranu 2016-03-31 o 23.17.22