1. Home
  2. Bez kategorii
  3. SYSTEMY PONZIO W NIEMCZECH
SYSTEMY PONZIO W NIEMCZECH
0

SYSTEMY PONZIO W NIEMCZECH

0

Firma Ponzio zadebiutowała na targach branżowych FENSTERBAU FRONTALE 2016 w Norymberdzie w dn. 16-19 marca. Na nowocześnie zaprojektowanym stoisku wyeksponowano ponad 20 konstrukcji aluminiowych wykonanych w najbardziej zaawansowanych systemach Ponzio.

Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się drzwi panelowe w systemie Ponzio PE 78N z napędem automatycznym i elektroniczną kontrolą dostępu. Jest to szczególnie popularne rozwiązanie właśnie na rynku niemieckim.

Do nowoczesnych konstrukcji wykonanych w systemie okienno-drzwiowym Ponzio PE 78N HI należą również okno z „ukrytym” skrzydłem, niewidocznym okuciem i klamką bez rozety oraz dwa warianty drzwi balkonowych z niskim progiem: harmonijkowe i jednoskrzydłowe rozwierno-uchylne z ukrytym okuciem i klamką o innowacyjnej konstrukcji i wyjątkowym wzornictwie.

Wśród systemów fasadowych zaprezentowano m.in. ścianę słupowo-ryglową Ponzio PF 152ESG ze szkłem klejonym konstrukcyjnie z wkomponowanym oknem odstawnym równolegle napędzanym siłownikami elektrycznymi.

W opinii zwiedzających, interesującym rozwiązaniem były drzwi podnoszono-przesuwne Ponzio SL 1600tt HI – wariant z ruchomym słupkiem dla połączenia narożnego (90˚) dwóch ruchomych skrzydeł, który optycznie powiększa przestrzeń i likwiduje widoczny podział konstrukcji.

Obecność Ponzio na targach w Niemczech podkreśla aktywność firmy na rynkach Europy Zachodniej oraz umacnia markę.