1. Home
  2. Bez kategorii
  3. PALISANDER – NOWOCZESNE SYSTEMY SZLAUNKOWE, NOWATORSKIE USŁUGI
PALISANDER – NOWOCZESNE SYSTEMY SZLAUNKOWE, NOWATORSKIE USŁUGI
0

PALISANDER – NOWOCZESNE SYSTEMY SZLAUNKOWE, NOWATORSKIE USŁUGI

0

Palisander to jeden z czołowych – ale największy z wyłącznie polskim kapitałem – dostawca systemów szalunkowych w kraju. Zatrudnia ponad 100 osób i dzięki sieci oddziałów obsługuje budowy nie tylko w całej Polsce ale też m.in. na Litwie, Łotwie, Białorusi i w Niemczech.  

Oferta Palisander obejmuje najlepsze wśród dostępnych na rynku szalunki ścienne, stropowe, słupowe, systemy do budowy obiektów inżynieryjnych oraz systemy BHP.  Palisander stawia na projekty trudne technicznie i nietypowe, wymagające nieszablonowych, indywidualnych rozwiązań.  To ponad pół tysiąca realizowanych inwestycji rocznie.

Każdą realizowaną budową, od etapu oferty do końcowego zwrotu elementów, opiekuje się Doradca Techniczny Palisander. Jego zadania to m.in. przygotowanie schematów montażu szalunków, dopasowanie zestawów do harmonogramu budowy, dobór systemów, monitorowanie efektywności pracy szalunków i kosztów najmu w odniesieniu do zakładanych.

Oferta Palisander to najlepsze rozwiązania szalunkowe, dobra logistyka i profesjonalny serwis, a przede wszystkim usługi dodatkowe  – wyróżniające firmę spośród innych. Usługi te pozwalają na budowanie i utrzymanie jak najlepszych i trwałych relacji z Klientami, co jest priorytetem firmy. To m.in. ze względu na jakość tych usług aż 91% Klientów kontynuuje współpracę z Palisander.

Palisander to:
– systemy szalunkowe renomowanych producentów oraz autorskie rozwiązania = idealne dopasowanie systemów do każdej inwestycji;
– doświadczona kadra inżynierów budownictwa= profesjonalne doradztwo;
– własna flota samochodowa = bezpieczeństwo dostaw i uniezależnienie od spedycji;
– magazyny na terenie całego kraju = szybki czas reakcji Logistyki Palisander;
– nowoczesne technologie napraw = gwarancja, że dostarczane produkty są technicznie sprawne;
– najbardziej zaawansowane usługi dodatkowe na rynku = kompleksowa obsługa Twojej budowy.