Dnia 18 kwietnia gościliśmy na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie w ramach programu Builder for the Young Engineers odbył się Dzień Młodego Inżyniera. Podczas wydarzenia odbyły się wykłady branżowe na temat nowoczesnych materiałów i technologii w budownictwie. Nasi eksperci poprowadzili również konsultacje branżowe, podczas których rozmawiali z uczestnikami…
-
ZA NAMI DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ W KRAKOWIE
-
ZA NAMI DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
Dnia 14 marca br. zorganizowaliśmy Dzień Młodego Architekta i Inżyniera na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Podczas wydarzenia studenci mieli okazję spotkać się, wymienić doświadczeniami poznać najnowsze trendy w dziedzinie budownictwa i architektury.
