Home WSPÓLNE BIM WARSZTATY BIM: Automatyzacja procesu projektowego – Praca współdzielona i zarządzanie zmianą dzięki AGACAD i Autodesk Construction Cloud.
WARSZTATY BIM: Automatyzacja procesu projektowego – Praca współdzielona i zarządzanie zmianą dzięki AGACAD i Autodesk Construction Cloud.
0

WARSZTATY BIM: Automatyzacja procesu projektowego – Praca współdzielona i zarządzanie zmianą dzięki AGACAD i Autodesk Construction Cloud.

0

Zapraszamy na warsztaty BIM z Arkance Systems Poland, które zostaną zorganizowane wspólnie z Wydziałem Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, w ramach programu Builder for the Young Engineers.

Automatyzacja procesu projektowego – Praca współdzielona i zarządzanie zmianą dzięki AGACAD i Autodesk Construction Cloud.

PODCZAS WARSZTATÓW:

  • posłuchasz o modelowaniu konstrukcji ze względu na specyfikę pracy konstruktora
  • poznasz przykłady modelowania mostowego
  • dowiesz się więcej o podczytywaniu odnośników zewnętrznych
  • zrozumiesz projektowanie budownictwa modułowego za pomocą AGACAD
  • nauczysz się współpracy za pomocą ACC

PROWADZĄCY:

Paweł Lesiak
Specjalista ds. BIM,
Arkance Systems Poland

Absolwent Budownictwa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako inżynier budowy. W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży budowlanej i infrastrukturalnej. Specjalizuje się w systemach CAD / BIM. Trener z wieloletnim doświadczeniem komputerowego wspomagania projektowania AutoCAD, Revit, CGS na wszystkich poziomach zaawansowania.

Gdzie i kiedy?
23 listopada 2023,
godz. 12:00 – 14:00
online, na platformie ZOOM

Każdy zarejestrowany wcześniej uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Aby otrzymać certyfikat, ZAREJESTRUJ SIĘ i bądź z nami w dniu wydarzenia. Certyfikat będzie odstępny do pobrania na platformie B4F, w zakładce „Moje certyfikaty”, po ok. tygodniu od zakończenia wydarzenia.

ABY AKTYWNIE UCZESNICZYĆ W WARSZTATACH KONIECZNE JEST:

1. Zainstalowanie programów:
Revit: https://www.autodesk.pl/products/revit/free-trial
AGACAD: https://agacad.com/dock#download

2. Pobranie plików: 
https://wetransfer.com/downloads/1a694933b091fe7f6c03954e4ce3f35e20231117101235/6ca64e


W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
b4f@buildercorp.pl
https://www.facebook.com/4YoungEngineers

open