1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA RYNEK
  4. PRZEMYSŁAW POKORSKI NOWYM DYREKTOREM RYNKU VELUX
PRZEMYSŁAW POKORSKI NOWYM DYREKTOREM RYNKU VELUX
0

PRZEMYSŁAW POKORSKI NOWYM DYREKTOREM RYNKU VELUX

0

1 sierpnia stanowisko Dyrektora Rynku w firmie VELUX Polska objął Przemysław Pokorski, który posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu organizacją, a także sprzedażą w różnych kanałach i branżach. W VELUX odpowiada za rozwój biznesu, w tym zwiększenie sprzedaży rozwiązań firmy w Polsce, a także w krajach Bałtyckich.

Przemysław Pokorski jest menadżerem z wieloletnim i przekrojowym doświadczeniem. Pracował zarówno w międzynarodowych, jak i polskich firmach. Przez ostatnie kilka lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu w firmie Nesperta. Wcześniej pracował dla takich firm jak Procter & Gamble (gdzie pełnił różne funkcje komercyjne), Danone, gdzie przez ponad 11 lat rozwijał swoje umiejętności zawodowe jako Dyrektor Zakupów, Dyrektor Sprzedaży oraz Country Manager na kraje Bałtyckie. Był również związany z firmą Tchibo, gdzie odpowiadał za sprzedaż na terenie Polski i w krajach Bałtyckich, a także rozwijał sprzedaż w firmie GSK na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.

Do tej pory miałem przyjemność pracować dla szeroko rozpoznawalnych i dobrych marek. Cieszę się, że będę miał szansę pracować dla następnej wartościowej marki i tym samym otwieram kolejny rozdział w moim biznesowym życiu – dołączając do rodziny VELUX!

– mówi Przemysław Pokorski.

Przemysław Pokorski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wroclawiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny).