1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA RYNEK
  4. Wejdź z PERI UP Easy na wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy z rusztowaniem!
Wejdź z PERI UP Easy na wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy z rusztowaniem!
0

Wejdź z PERI UP Easy na wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy z rusztowaniem!

0

Promocja PERI UP Easy

PERI UP Easy to innowacyjny system rusztowań, który w przemyślany sposób łączy najwyższe bezpieczeństwo i wzrost wydajności. Niska waga znacznie skraca czas montażu i demontażu. Zastosowanie poręczy wyprzedzającej gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podczas montażu. Rusztowania PERI UP Easy to bezkonkurencyjna jakość wykonania, trwałość i wytrzymałość wsparte doradztwem technicznym PERI.

PERI UP Easy = bezpieczeństwo + trwałość

OFERTA SPECJALNA – zestaw promocyjny 483,6 m²

Wymiary rusztowania:

  • Długość: 39 m
  • Szerokość: 0,67 m
  • Wysokość robocza: 12,4 m

Lekkie i szybkie w montażu rusztowanie fasadowe do bezpiecznego wykonywania robót

PERI UP Easy to lekkie stalowe rusztowanie fasadowe, które wyróżnia się szybkim i łatwym montażem. W związku z tym, że poręcz następnego poziomu montowana jest za pomocą ramy Easy z niższego, zabezpieczonego kompletną balustradą poziomu rusztowania, PERI UP Easy zapewnia wysokie bezpieczeństwo w czasie montażu. Zintegrowana z ramą PERI UP Easy rozeta umożliwia łatwe łączenie rusztowania ramowego PERI UP Easy z rusztowaniem modułowym PERI UP Flex.

Szerokość systemowa rusztowania PERI UP Easy wynosi 67 cm (dla klasy szerokości W 06) lub 100 cm (dla klasy szerokości W 09). Dla szerokości systemowej 67 cm dostępne są jednoczęściowe podesty kombi, alternatywnie można stosować podesty stalowe o szerokości 33 cm. Na ramie o szerokości 100 cm można ponadto montować podesty rusztowania modułowego PERI UP Flex o szerokości 25 cm.

Wszystkie podesty PERI UP posiadają zintegrowane zabezpieczenie przed podnoszeniem. Jest to nie tylko szybkie i bezpieczne, ale także pozwala na późniejsze otwieranie i zamykanie pojedynczych pól rusztowania, np. w celu transportu materiałów.

W standardowej konfiguracji montaż rusztowania odbywa się praktycznie bez złącz i narzędzi, a innowacyjne rozwiązanie zakotwienia skraca czas montażu. Przemyślane szczegóły konstrukcji sprawiają, że rusztowanie PERI UP Easy jest szybkie i wydajne. Przykładowo – naroża zewnętrzne i wewnętrzne kształtuje się, stosując zredukowaną liczbę ram.

Montaż rusztowania PERI UP Easy jest bezpieczny: sposób montażu z wykorzystaniem ramy Easy sprawia, że monter jest zabezpieczony przed upadkiem z wysokości. Dzięki temu w wielu krajach monter nie ma obowiązku stosowania środków ochrony indywidualnej przed upadkiem z wysokości.

PERI UP Easy – zgodność z polskimi i międzynarodowymi normami produkcji i bezpieczeństwa użytkowania. Świadectwo dopuszczenia instytutu DIBt potwierdza, że rusztowanie PERI UP Easy odpowiada aktualnym normom technicznym i przepisom techniczno-budowlanym oraz wysokim wymaganiom, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i świadczy o gwarancji jakości wyrobu oraz bezpieczeństwie jego stosowania.

Więcej informacji: https://www.peri.com.pl/peri-up-easy.html

Masz pytanie? Zadzwoń tel. 601 393 653