Home YOUNG ARCHITECTS YA DZIAŁANIA DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
0

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

0

10 marca 2022 odbył się Dzień Młodego Architekta w formule on-line (na platformie ZOOM). Wydarzenie zostało zorganizowane przez miesięcznik Builder, w ramach programu Builder for the Young Architects oraz Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej.

Podczas Dnia Młodego Architekta były prowadzone wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej, będące partnerami programu Builder for the Young Architects.

Certyfikaty dla zarejestrowanych uczestników będą dostępnie w ciągu ok. 2 tygodni, na platformie B4F, w zakładce „Moje certyfikaty”.

Dziękujemy Władzom Wydziału za współorganizacje wydarzenia, prelegentom za ciekawą część merytoryczną a wszystkim uczestnikom za obecność.


Wydarzenia mają charakter zamknięty i obowiązuje ograniczona liczba miejsc, dlatego zapraszamy uczelnie i koła naukowe, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, do współpracy.

Kontakt: b4f@buildercorp.pl

open