1. Home
  2. QUIZY I MINI KONKURSY
  3. QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ

QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Przed Tobą kolejny quiz z cyklu #EdukacjazBranżą. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungArchitects lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Stowarzyszenia Producentów Betonów, partnera strategicznego programu B4F.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w quizie są gadżety ufundowane przez firmę SPB oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w dziewiątym quizie czekamy do 13 marca 2022.

QUIZ IX #EdukacjazBranżą #EdukacjazSPB – Stowarzyszenie Producentów Betonów

PYTANIA:

  1. Jakie czynniki wpływają na mrozoodporność prefabrykatów betonowych? Jaki minimalny stopień napowietrzenia zaleca PN-EN 206+A2:2021-08?

2. Za pomocą jakich narzędzi najłatwiej obrabiać beton komórkowy?

POBIERZ REGULAMIN


Quiz jest wprowadzeniem do Konkursu “Dwa oblicza, jedna przyszłości betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem betonu komórkowego. W ramach prow adzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowany konkurs dla młodych architektów i inżynierów budownictwa, którego finał odbędzie się w październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”. https://builder4future.pl/category/dwa-oblicza/