1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. Program praktyk dla studentów w F.B.I. Tasbud S.A.
Program praktyk dla studentów w F.B.I. Tasbud S.A.
0

Program praktyk dla studentów w F.B.I. Tasbud S.A.

0

Praktyki F.B.I. TASBUD, czyli zbuduj z nami swoją stabilną przyszłość

Program praktyk i staży Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD został opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń całej Grupy. F.B.I. TASBUD istnieje na rynku od 1985 r. i obecnie jest Międzynarodową Grupą Kapitałową, w skład której wchodzi chociażby spółka działająca na rynku skandynawskim. Praktykanci i stażyści F.B.I. TASBUD mają zatem możliwość odbycia praktyk i staży zarówno na rynku polskim, jak również zagranicznym.

Program praktyk i staży dedykowany jest poniższym grupom osób:

„Practical Work” – to program skierowany do studentów, którzy chcą zweryfikować swoją wiedzę teoretyczną zdobytą podczas nauki z rzeczywistymi zadaniami stawianymi w pracy. Praktyki realizowane są w okresie letnim: od czerwca do końca września.

Praktyki można odbyć w takich działach, jak: produkcja, czyli budowa (branża: budowlana, sanitarna, elektryczna), logistyka, zaopatrzenie, przygotowanie produkcji, R&D, serwis, prawny, administracyjny, personalny, ekonomiczny, BHP.

„Theory in Practice” – program stażowy dla absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą wkroczyć na rynek pracy i nauczyć się wykorzystywania teorii zdobytej w czasie nauki w praktyce jak i do absolwentów szkół zawodowych i średnich, którzy chcą nauczyć się wykonywania pracy w określonym zawodzie.

Staże trwają 3 miesiące i realizowane są w trakcie całego roku.

Program kierowany jest do takich samych sektorów, jak Program „Practical Work”, tzn.: produkcja, czyli budowa (branża: budowlana, sanitarna, elektryczna), logistyka, zaopatrzenie, przygotowanie produkcji, R&D, serwis, prawny, administracyjny, personalny, ekonomiczny, BHP.

„Practical Profession” – program skierowany do uczniów szkół zawodowych, chcących rozszerzyć zakres swoich umiejętności o część praktyczną i nauczyć się wykonywania pracy w takich zawodach, jak: murarz, cieśla-zbrojarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter instalacji i sieci sanitarnych (hydraulik), monter instalacji elektrycznych.

„Individual Expert” – program dopasowany do indywidualnych potrzeb wybitnych jednostek. Aby dostać się na tą elitarną praktykę każda kandydatura jest osobno rozpatrywana i oceniana przez komisję, a tryb oraz zakres praktyk jest dopasowywany do oczekiwań uczestnika. Program praktyk jest układany przy współudziale uczestnika, tak aby przyniósł jak najlepszy efekt i spełnił jego oczekiwania.

W ramach praktyk i staży Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD, pod kierunkiem wykwalifikowanego i doświadczonego menadżera, uczestnicy zdobywają umiejętności praktyczne u prężnie działającego lidera rynku generalnego wykonawstwa o polskim kapitale. Głównym atutem Grupy Kapitałowej są ludzie (zespół ludzi) – doświadczeni, eksperci różnych specjalizacji, a duża ich część związana jest z F.B.I. TASBUD od wielu lat nawet od początku istnienia firmy.

Grupa kapitałowa F.B.I. TASBUD realizuje swoja misję pod hasłem: „Bazując na doświadczeniu, budujemy stabilną przyszłość”. Program praktyk i staży idealnie wpisuje się w to motto. Celem programu jest przekazywanie praktycznej wiedzy młodym ludziom, zdobycie pierwszego doświadczenia oraz umożliwienie najlepszym adeptom rozpoczęcia stałej pracy w Grupie kapitałowej F.B.I. TASBUD po zakończonym stażu czy praktykach. Dodatkowo program praktyk jest skonstruowany z myślą o dodatkowym motywowaniu do działania poprzez wynagrodzenie uzależnione od wyników i czasu trwania praktyk. Programy praktyk i staży F.B.I. TASBUD to szansa na zdobycie doświadczenia w Grupie o ugruntowanej mocnej pozycji, która ma na swoim koncie już ponad 35 lat doświadczenia.

Dołączając do Grupy F.B.I. TASBUD praktykanci i stażyści mają okazję zbierać doświadczenie od najlepszych specjalistów i pracować przy dużych, skomplikowanych i ciekawych projektach. F.B.I. TASBUD S.A. jest globalnym Generalnym Wykonawcą sektora budownictwa takich inwestycji jak inwestycje mieszkaniowe, apartamentowe, fabryki, hotele, biurowce, placówki edukacyjne, szpitale, domy kultury, obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, liniowe, środowiskowe i specjalistyczne. Firma zajmuje się również przywracaniem do świetności budynków zabytkowych, takich jak stare kamienice i obiekty kulturalne. Na swoim koncie ma również generalny remont wraz z rozbudową zabytkowego budynku Domu Dziecka im. dr. J. Korczaka w Warszawie. Grupa kapitałowa F.B.I. TASBUD aktualnie realizuje wiele ciekawych obiektów jak na przykład takie budowy, jak Multidyscyplinarne Centrum Badawcze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, prestiżowe Apartamenty na Starej Ochocie, budynki biurowe i usługowe, duże osiedla mieszkaniowe na rynku rodzimym oraz eksportowym.
Więcej znajdziecie na stronie internetowej Grupy Kapitałowej w zakładce: Realizacje w toku.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w wymienionych inwestycjach w roli praktykanta lub stażysty, zgłoszenia na letnie praktyki należy dostarczyć do 15 czerwca, a zgłoszenia na staże przyjmowane są przez cały rok. Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na e-mail: rekrutacja@fbitasbud.pl