1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA INSPIRACJE
  4. INSPIRACJE KONKURSOWE SAINT-GOBAIN GLASS
INSPIRACJE KONKURSOWE SAINT-GOBAIN GLASS
0

INSPIRACJE KONKURSOWE SAINT-GOBAIN GLASS

0

W tym artykule, znajdziecie znajdziecie przydatne linki z informacjami na temat produktów i rozwiązań partnera programu Builder for the Young Architects, Saint-Gobain Glass, które możecie wykorzystać w zadaniu konkursowym Wyzwanie Młodego Architekta.

COOL-LITE® XTREME 61/29 (II)

Tak, jak film warto oglądać w jak najlepszej rozdzielczości i z doskonałym odwzorowaniem barw, tak piękno otaczającego świata powinniśmy podziwiać takim, jakie jest naprawdę! Nawet jeśli od tego, co na zewnątrz dzieli nas tafla szkła. Nowa generacja przeszkleń w służbie designu i estetyki? COOL-LITE® XTREME 61/29 (II) wpisuje się w dzisiejsze trendy w architekturze zmierzające do osiągniecia maksymalnie neutralnego koloru szkła, przezierności i niskiego współczynnika odbicia. „Tak” dla neutralności, „nie” dla kompromisów!

Więcej informacji: https://pl.saint-gobain-building-glass.com/pl/cool-liter-xtreme-6129-6129-ii

CalumenLive

Izolacyjność akustyczna to obok termoizolacyjności oraz przepuszczalności światła i energii słonecznej istotny parametr wpływający na komfort użytkowników. W czasach, gdy hałas jest „nowym zanieczyszczeniem” oddziałującym negatywnie na ludzkie zdrowie i samopoczucie, szkło dźwiękoizolacyjne pomaga wyciszyć uporczywe odgłosy z zewnątrz.  Dzięki CalumenLive od Saint-Gobain Glass uzyskasz informację o wartości Rw zespolenia tak, by nawet w miejskiej dżungli cieszyć się spokojem. 

Sprawdź: www.calumenlive.com

POZOSTAŁE INSPIRACJE SAINT-GOBAIN GLASS