Home YOUNG ENGINEERS YE DZIAŁANIA EDUKACJA Z BUILDEREM – WYKŁAD BRANŻOWY Z NOWAK MOSTY
EDUKACJA Z BUILDEREM – WYKŁAD BRANŻOWY Z NOWAK MOSTY
0

EDUKACJA Z BUILDEREM – WYKŁAD BRANŻOWY Z NOWAK MOSTY

0

Zapraszamy Studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego na specjalny wykład branżowy z cyklu „Edukacja z Builderem”, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 grudnia o godzinie 15:15, on-line na platformie ZOOM. Wykład poprowadzą eksperci z firmy Nowak-Mosty, partnera strategicznego programu B4YE.

Organizatorami wykładu branżowego są miesięcznik „Builder” (w ramach programu Builder for the Young Engineers) oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Koło Naukowe „Młodzi Mostowcy PWr” i Sekcja Młodych Mostowców ZMRP Oddział Dolnośląski.

WYKŁAD BRANŻOWY NOWAK-MOSTY
16 grudnia 2021, g. 15.15
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

WYKŁAD POPROWADZI:

MICHAŁ MATYSEK, KIEROWNIK BUDOWY, NOWAK-MOSTY SP. Z O.O.
Michał Matysek urodził się w Ozimku. Ukończył studia wyższe na Politechnice Opolskiej –Wydział Budownictwa, Specjalizacja Konstrukcje Budowlane. Od rozpoczęcia pracy zawodowej związany z branżą mostową. Od 2013 roku posiada uprawnienie budowlane specjalizacji mostowej bez ograniczeń pełniąc tym samym rolę kierownika robót/budowy na wielu realizacjach obiektów mostowych. Poszerzając horyzonty swojej wiedzy podczas realizacji zadań drogowo-mostowych w 2019 roku otrzymał uprawnienia w branży drogowo-inżynieryjnej. Od 2016 roku kierownik budowy w firmie Nowak – Mosty.

PROGRAM:


godz. 15.15 – 16.25           „REALIZAJCA OBIEKTÓW MOSTOWYCH NAD RZEKĄ ODRĄ”

PANEL I:
Rewitalizacja starego mostu kolejowego oraz parku miejskiego w Krapkowicach.
„Zadanie nr 1 Rewitalizacja starego mostu kolejowego w Krapkowicach”

– Projekt ze zmianą funkcji z obiektu kolejowego na obiekt drogowy
– Sposoby wzmocnień konstrukcji stalowej
– Sposoby betonowań przęseł nurtowych
– Antykorozja konstrukcji stalowych

PANEL II:

Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja mostu w km 171,867 linii kolejowej nr 273 nad rzeką Odrą w Nietkowicach tor nr 1 ”

– Sposoby wzmocnień fundamentów istniejących podpór
– Wzmocnienia i naprawy podpór – burzyć czy wzmacniać
– Prefabrykacja przęseł stalowych
– Metody montażu przęseł nurtowych – nasuwanie
– Nowoczesne izolacje

godz. 16.25 – 16.45          

– Pytania do eksperta
– Przedstawienie propozycji praktyk w firmie NOWAK-MOSTY dla studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej

ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU. 
Podczas wykładu każdy uczestnik będzie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki. 

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie w dniu 16 grudnia 2021.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany przy rejestracji adres mailowy) otrzyma link do wydarzenia na platformie ZOOM.


Wydarzenia mają charakter zamknięty i obowiązuje ograniczona liczba miejsc, dlatego zapraszamy uczelnie i koła naukowe, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, do współpracy.

Kontakt: b4f@buildercorp.pl

open