1. Home
  2. QUIZY I MINI KONKURSY
  3. QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ

QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Przed Tobą kolejny quiz z cyklu #EdukacjazBranżą. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungEngineers lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Engineers oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w trzecim quizie czekamy do 15 grudnia 2021.

QUIZ III #EdukacjazBranżą #EdukacjazSPB – Stowarzyszenie Producentów Betonów

1.Czy elementy murowe z autoklawizowanego betonu komórkowego w kategorii wymiarowej TLMB mogą być łączone ze sobą w murze zaprawą do spoin cienkowarstwowych? Jeżeli TAK podaj poprawny zakres grubości takiej spoiny w [mm].

2.Jakie zalety ma stosowanie prefabrykowanych ścian zespolonych?

POBIERZ REGULAMIN


Quiz jest wprowadzeniem do Konkursu “Dwa oblicza, jedna przyszłości betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem betonu komórkowego. W ramach prow adzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowany konkurs dla młodych architektów i inżynierów budownictwa, którego finał odbędzie się w październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”. https://builder4future.pl/category/dwa-oblicza/