1. Home
  2. DWA OBLICZA
  3. QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ

QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Rozpoczynamy cykl quizów #EdukacjazBranżą, które będą nam towarzyszyć przez całą IX edycję programu Builder for the Young Architects. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungArchitects lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Architects oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w pierwszym quizie czekamy do 7 listopada 2021.

QUIZ I #EdukacjazBranżą #EdukacjazSPB – Stowarzyszenie Producentów Betonów

PYTANIA:

  1. Wymień przynajmniej 3 elementy z autoklawizowanego betonu komórkowego najczęściej stosowane w budownictwie.
  2. Jakie korzyści dla zrównoważonego budownictwa ma stosowanie cementów niskoemisyjnych?

POBIERZ REGULAMIN

Quiz jest wprowadzeniem do Konkursu “Dwa oblicza, jedna przyszłości betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem betonu komórkowego. W ramach prow adzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowany konkurs dla młodych architektów i inżynierów budownictwa, którego finał odbędzie się w październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”. https://builder4future.pl/category/dwa-oblicza/