Home KONKURSY QUIZ 12 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 12 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 12 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Przed Wami kolejny quiz z cyklu #EdukacjazBranżą. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungArchitects lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Architects oraz publikacje z biblioteki Buildera.

QUIZ XII #EdukacjazBranżą #EdukacjazHplusH

  1. Wyroby wapienno-piaskowe o wysokiej gęstości, bardzo dobrej wytrzymałości i wysokiej izolacyjności akustycznej stosowane do budowy ścian nośnych – wewnętrznych i zewnętrznych, ścian nienośnych – działowych oraz ścian fundamentowych i piwnicznych w każdym rodzaju budownictwa. Produkowane między innymi z profilowaniem na pióro i wpust oraz z pochwytem montażowym. Jakie elementy murowe charakteryzuje powyższa definicja?
  2. Parametr gęstości w znaczącym stopniu decyduje o właściwościach fizycznych betonu komórkowego, m.in. o jego izolacyjności termicznej. W Systemie Budowy H+H znajdują się elementy specjalnego przeznaczenia, należą do nich bloczki z betonu komórkowego H+H TERMO oraz SUPERTERMO służące do wznoszenia najbardziej energooszczędnych ścian. Jaką gęstością charakteryzują się Bloczki H+H TERMO?

POBIERZ REGULAMIN

open