Home KONKURSY QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 3 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Kontynuujemy cykl quizów #EdukacjazBranżą, które będą nam towarzyszyć przez całą IV edycję programu Builder for the Young Engineers. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungEngineers lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Engineers oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w trzecim quizie czekamy do 31 grudnia 2020.

QUIZ III #EdukacjazBranżą #EdukacjazSeleną

Selena SA w ramach grupy dysponuje bogatym zapleczem produkcyjnym i badawczym od pian poprzez silikony, akryle i kleje na papach i tynkach kończąc. Czy znasz niżej opisane produkty? Przeczytaj opisy i podaj nazwy produktów. Informacje znajdziesz na http://www.selena.pl/pl/produkty/

1. Wysokorefleksyjna wodoodporna powłoka dekarska przeznaczona dla nowych i istniejących dachów płaskich. Produkt tworzy bezszwową, trwałą i wodoodporną warstwę, o innowacyjnej i unikalnej funkcji chłodzenia.

2. Szybkoschnący płynny preparat polimerowo-bitumiczny przeznaczony do renowacji bitumicznych pokryć dachowych i wykonywania powłok wodoszczelnych. Tworzy bezszwową i elastyczną membranę wodoszczelną o podwyższonej odporności na UV.

3. Profesjonalny jednokomponentowy klej poliuretanowy przeznaczony do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, włóknisto-cementowych, cementowych, magnezowych i drewnopodobnych (OSB/3) do podłoży z betonu zwykłego, autoklawizowanego betonu komórkowego, cegły ceramicznej, cegły silikatowej, płyt drewnopodobnych (OSB/3) i płyt z białego i grafitowego polistyrenu ekspandowanego (EPS).

POBIERZ REGULAMIN

open