1. Home
  2. KONKURSY
  3. QUIZ 2 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 2 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 2 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Kontynuujemy cykl quizów #EdukacjazBranżą, które będą nam towarzyszyć przez całą VIII edycję programu Builder for the Young Architects. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungArchitects lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Architects oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w drugim quizie czekamy do 1 grudnia 2020.

QUIZ II #EdukacjazBranżą #EdukacjazKingKlinker

Firma Klinkier Przysucha S.A. od 1972 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów klinkierowych, odznaczających się najwyższą jakością, trwałością i wyjątkową estetyką. W ofercie firmy można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla budynków w każdym stylu, począwszy od płytek elewacyjnych o bogatej kolorystyce poprzez systemy schodowe i parapety, na elementach małej architektury kończąc.

Wymień 3 nazwy kolekcji płytek klinkierowych King Klinker. Informacji szukaj na: https://kingklinker.pl/oferta/elewacje

POBIERZ REGULAMIN