1. Home
  2. KONKURSY
  3. WYNIKI QUIZU 1 #EdukacjazBranżą
WYNIKI QUIZU 1 #EdukacjazBranżą
0

WYNIKI QUIZU 1 #EdukacjazBranżą

0

Dziękujemy za liczne zgłoszenia w naszym pierwszym quizie w ramach cyklu #EdukacjazBranżą. Poniżej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej w celu ustalenia sposobu przekazania nagród. Jeszcze w tym tygodniu ukaże się kolejny quiz!

QUIZ I #EdukacjazBranżą #EdukacjazHplusH 𝐎𝐃𝐏𝐎𝐖𝐈𝐄𝐃𝐙𝐈

1. H+H Polska należy do Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów. Z jakiego kraju wywodzi się Grupa H+H? ODPOWIEDŹ: 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐚 𝐇+𝐇 𝐰𝐲𝐰𝐨𝐝𝐳𝐢 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐳 𝐃𝐚𝐧𝐢𝐢.

2. System Budowy H+H to nie tylko drobno- i średniowymiarowe elementy murowe. Komplementarność oferty tworzy również zaprawa cienkowarstwowa H+H oraz szereg elementów uzupełniających, których wykorzystanie może znacznie ułatwić prowadzenie prac murarskich. Który z produktów H+H jest idealnym uzupełnieniem konstrukcji murowej wykonanej z betonu komórkowego H+H, pozwala na wyeliminowanie efektu mostków cieplnych i jednocześnie gwarantuje uzyskanie jednolitej powierzchni pod warstwę tynku? ODPOWIEDŹ: 𝐒𝐚̨ 𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐞𝐟𝐚𝐛𝐫𝐲𝐤𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐛𝐞𝐥𝐤𝐢 𝐧𝐚𝐝𝐩𝐫𝐨𝐳̇𝐨𝐰𝐞 𝐳𝐛𝐫𝐨𝐣𝐨𝐧𝐞 𝐇+𝐇.