1. Home
  2. BUILDER MOVIE TV
  3. SPOTKANIE ONLINE Z SZYMONEM WOJCIECHOWSKIM
0

SPOTKANIE ONLINE Z SZYMONEM WOJCIECHOWSKIM

0

W ramach Dnia Młodego Architekta online zapraszamy na spotkanie z arch. Szymonem Wojciechowskim, współzałożycielem i Prezesem Zarządu APA Wojciechowski Sp. z o.o., które odbędzie się 14 maja 2020 o godzinie 12:00 na naszym fanpage’u @YoungArchitects.

🔝W ramach Dnia Młodego Architekta online zapraszamy na spotkanie z arch. Szymonem Wojciechowskim, współzałożycielem i Prezesem Zarządu APA Wojciechowski Architekci, które odbędzie się 📅 14 maja 2020 o godzinie ⏰ 12:00 na naszym fanpage’u.👉Jak wygląda pracownia Apa Wojciechowski❓ Czym architekci kierowali się przy jej projektowaniu❓👉Jak pracownicy tego biura architektonicznego zorganizowali swoją pracę zdalną i nad czym obecnie pracują❓👉Jakimi wartościami kierują się architekci Apa Wojciechowski podczas projektowania❓👉Dlaczego zawód architekta jest najwspanialszy na świecie 🤩❓➡Między innymi na te pytania odpowie Szymon Wojciechowski. Oczywiście możecie także zaproponować własne pytania i przesłać je na adres: b4f@buildercorp.pl lub zadać je na czacie w trakcie transmisji.

Opublikowany przez 4YoungArchitects Czwartek, 30 kwietnia 2020

Jak wygląda pracownia Apa Wojciechowski? Czym architekci kierowali się przy jej projektowaniu?
Jak pracownicy tego biura architektonicznego zorganizowali swoją pracę zdalną i nad czym obecnie pracują?
Jakimi wartościami kierują się architekci Apa Wojciechowski podczas projektowania?
Dlaczego zawód architekta jest najwspanialszy na świecie?

Między innymi na te pytania odpowie Szymon Wojciechowski. Oczywiście możecie także zaproponować własne pytania i przesłać je na adres: b4f@buildercorp.pl lub zadać je na czacie w trakcie transmisji.