1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. WIECHA NA BUDYNKU SPLACE PARK W WARSZAWIE
WIECHA NA BUDYNKU SPLACE PARK W WARSZAWIE
0

WIECHA NA BUDYNKU SPLACE PARK W WARSZAWIE

0

Grupa Unibep jest Generalnym Wykonawcą tej realizacji, zaś Inwestorem hiszpańska firma Layetana Real Estate Polska.

– Jestem bardzo zadowolony z przebiegu prac na budowie, a przede wszystkim z tego, że mamy okazję współpracować z tak solidnym i rzetelnym w swojej pracy wykonawcą, a mianowicie z Grupą Unibep – powiedział Carlos de Leon, Country Manager Layetana Real Estate Polska w czasie zawieszenia wiechy na sPlace Park w Warszawie.

Grupa Unibep jest Generalnym Wykonawcą tej realizacji, zaś Inwestorem hiszpańska firma Layetana Real Estate Polska.

sPlace Park to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy i jednocześnie nowe serce Żoliborza, które ma łączyć historię z nowoczesnością. Zawieszenie wiechy na budowie jest już tradycją firmy Unibep, która jest kultywowana od wielu lat. Ma ona przynieść pomyślność zarówno budynkowi, jak i osobom pracującym przy tej inwestycji.

Na placu budowy spotkali się przedstawiciele zarówno ze strony wykonawców, inwestorów, architektów oraz partnerzy biznesowi. Cała uroczystość zaczęła się od części oficjalnej, podczas której swoje przemówienia wygłosił Krzysztof Mikołajczyk – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Budownictwa Unibep SA oraz Carlos de Leon – Country Manager Layetana Real Estate Polska.

– To nie jest nasza pierwsza współpraca i myślę, że nie ostatnia – mówi Krzysztof Mikołajczyk. Obie grupy, tj. Inwestor oraz Wykonawca Generalny, miały okazję z powodzeniem współpracować już kilka lat temu przy realizacji osiedla wielorodzinnego „Mozaika Mokotów” w Warszawie.

Po części oficjalnej nastąpił moment kulminacyjny tego dnia, a mianowicie uroczyste wciągnięcie wiechy na dach przez kierownika budowy Tomasza Muczyńskiego.