1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA INSPIRACJE
  4. ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE CREO
ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE CREO
0

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE CREO

0

CREO to kolekcja aluminiowych drzwi zewnętrznych, połączenie dobrego stylu i świetnych parametrów technicznych.

Swój wyjątkowy charakter CREO zawdzięczają ogromnym możliwościom aranżacyjnym, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Możesz skomponować drzwi wybierając według uznania detale, kolory, szyby, dzięki czemu uzyskasz spersonalizowany wzór, który współgra z twoim stylem i wyraża twoją osobowość.

Konstrukcja drzwi CREO bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych, będących jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów drzwiowych na rynku. Wypełnienie skrzydła panelem izolowanym o grubości 77 mm oraz system uszczelnień pozwala osiągnąć wartości U od 0,8 W/m2K – w zależności od wykonania i wyposażenia skrzydła drzwi.

Poza ciekawym wyglądem i wysoką izolacyjnością cieplną, drzwi Creo oferują także najwyższy poziom ochrony. W IFT Rosenheim, największym laboratorium badawczym w Europie, drzwi CREO zostały poddane badaniom antywłamaniowym w klasie RC2 i RC3.  Wielopunktowy zamek, bolce przeciwwyważeniowe, szyby bezpieczne i liczne dodatkowe wzmocnienia stanowią solidną zaporę dla włamywaczy.

Drzwi CREO mogą zostać wyposażone w nowoczesne czytniki dostępu oraz funkcję SmartConnected, która umożliwi sterowanie drzwiami z każdego miejsca na świecie.

  • Funkcja smartCONNECTED pozwalająca sterować bramą z telefonu – z aplikacji lub komendą głosową
  • Posiadają klasę RC2, RC3 antywłamaniowości
  • Możliwość stworzenia indywidualnego i niepowtarzalnego modelu

Więcej: https://www.wisniowski.pl/dla-domu/drzwi-i-okna/drzwi-zewnetrzne/drzwi-creo