1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE DZIAŁANIA
  4. DMI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ
DMI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ
0

DMI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ

0

Już 5 grudnia widzimy się na Dniu Młodego Inżyniera  organizowanym przez miesięcznik „Builder” oraz Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.

5 GRUDNIA
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG
ul. Siedlicka 2, 80-200 Gdańsk
miejsce: Auditorium Novum

REJESTRACJA: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/106

WYDARZENIE BEZPŁATNE!

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA!

PROGRAM

AUDYTORIUM NOVUM
10.00 – 10.15
Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera – Politechnika Gdańska oraz miesięcznik „Builder”
10.15 – 10.35 „Most łukowy w ciągu Nowej Bulońskiej w Gdańsku”, Piotr Gosch, Kierownik budowy, NDI SA
10.35 – 11.05 „Port Gdynia – Budownictwo kolejowe”, Michał Dera, Piotr Majkowski, Budimex SA
11.05 – 11.25 „Realizacja projektu mieszkaniowego w systemie generalnego wykonawstwa na podstawie inwestycji mieszkaniowej RiverView w Gdańsku”, Wojciech Kitowski, Kierownik Budowy, CFE.
11.25 – 11.45 “Ochrona przed hałasem i bezpieczeństwo pożarowe w obiektach halowych z lekką obudową” Piotr O.Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.
11.45 – 12.05 „Nowości technologiczne w budownictwie drogowym” Bartosz Ossowski, Kierownik Budowy, Strabag Sp. z o.o.
12.05 – 12.25 konsultacje branżowe/strefa kariery – NAJWIĘKSZE FIRMY Z BRANŻY BUDOWLANEJ (Hol Audytorium Novum)
12.25 – 12.45 „Wybrane zagadnienia projektowe i wykonawcze systemów prefabrykacji, w realizacjach obiektów o konstrukcji żelbetowej na rynkach polskim i szwedzkim”, Piotr Krakowski, Dyrektor ds. Prefabrykacji, F.B.I. TASBUD
12.45 – 13.05 „Realizacja Nabrzeża Rumuńskiego – Innowacyjne Rozwiązania STRABAG”, Marcin Wróblewski, Dyrektor Oddziału Hydrotechniki, Strabag Sp. z o.o.
13.05 – 13.25 „Projektowanie dachowe płaskich obiektów przemysłowych. Jaki rodzaj nośności połączenia przyjmować projektując dach: statyczne czy dynamiczne” Jacek Stankiewicz, Kierownik Sprzedaży DWF, EJOT Polska Sp. z o.o., Sp. k.
13.25 – 13.45 „BIM w inwestycjach budowlanych – to nie wizja, to rzeczywistość”, Urszula Godlewska, Specjalista ds. Szkoleń, AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.

Podczas DMI będą miały miejsce dodatkowo KONSULTACJE BRANŻOWE: Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać z inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach,  nad którymi obecnie pracujecie.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W DMI
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w dniu 5 grudnia podczas DMI.

STREFA KARIERY Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży Partnerów B4YE! Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco!