1. Home
  2. WARTO SZKICOWAĆ
  3. RUSZA AKCJA WARTO SZKICOWAĆ
RUSZA AKCJA WARTO SZKICOWAĆ
0

RUSZA AKCJA WARTO SZKICOWAĆ

0

Macie swoje ulubione szkice? A może jesteście w trakcie tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego? Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem #WARTOSZKICOWAĆ.

Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Młodego Architekta!

Rusza kolejna edycja kampanii promującej szkicowanie!

Nie da się ukryć, że rola rysunku ewoluuje i pewne funkcje komputer pokazuje lepiej, ale nadal to rysunek jest niezastąpiony w szybkiej prezentacji głównej idei projektu. Im bardziej jest schematyczny i syntetyczny, tym lepiej. Jako krótka notka z natury – wtedy daje się uchwycić rzeczy najbardziej istotne. – SZYMON WOJCIECHOWSKI Architekt, Współwłaściciel, Prezes Zarządu APA Wojciechowski Architekci

Celem akcji jest uświadomienie studentom architektury, że szkic odręczny jest również ważny jak komputerowa wizualizacja projektu!

Przygotowujemy dla Was II wydanie Szkicownika Młodego Architekta. Macie swoje ulubione szkice? A może jesteście w trakcie tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego?

Podzielcie się z nami swoimi szkicami architektonicznymi. Mogą mieć formę rysunków budowli czy detali, szkiców koncepcyjnych, notatek. Do nich dołączcie krótką wypowiedź (w formie tekstu lub filmu) dlaczego szkicujecie, jak szkic wykorzystujecie w nauce i pracy oraz w czym szkicujecie: w szkicownikach, na kartkach, w notesach czy może na tabletach.

Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem #WARTOSZKICOWAĆ.  Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Młodego Architekta!

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin_Warto-Szkicować_

Przed Wami klika inspiracji z I wydania Szkicownika Młodego Architekta.

Martyna Gruszka
Lena Jabłońska
Kinga Oklińska
Agata Wojtkowiak