1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. WOLARE I REZYDENCJA BARSKA Z WIECHĄ
WOLARE I REZYDENCJA BARSKA Z WIECHĄ
0

WOLARE I REZYDENCJA BARSKA Z WIECHĄ

0

BPI Real Estate Poland, ACTEEUM Group oraz generalny wykonawca firma CFE Polska zawiesili wiechę na osiedlu wolaRE. Wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego świętowano także na inwestycji Rezydencja Barska.


Uroczystości odbyły się na budowie każdej z inwestycji po zaledwie 10 miesięcach od momentu wbicia pierwszej łopaty . Prace budowlane warszawskich inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem, a termin zakończenia budowy planowany jest na 2020 r. Przedstawiciele BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group, realizujący wspólnie warszawski projekt wolaRE, wraz z CFE Polska, generalnym wykonawcą inwestycji świętowali zakończenie budowy wszystkich kondygnacji naziemnych. Jest to kolejny projekt powstający w Polsce w ramach współpracy tych firm. Budowa osiedla rozpoczęła się pod koniec 2018 r. Generalny wykonawca inwestycji, firma CFE Polska, realizowała budowę zgodnie z jej harmonogramem. Obecnie na terenie projektów prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek realizowany przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie. Powstanie w nim 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla dopasowany jest do zabudowy dzielnicy i jest trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.