1. Home
  2. Bez kategorii
  3. GROHE GOLF CUP
GROHE GOLF CUP
0

GROHE GOLF CUP

0

Pierwszy turniej golfowy Architektonicznej Ligi Golfa w tym sezonie.  Zapraszany wszystkich architektów na pierwszy turnieju golfowy oraz Golf Meeting w ramach Architektonicznej Ligi Golfa 2018.

Turniej Grohe Golf Cup odbędzie się 13 maja w Golf Park Józefów.  W związku z dużym zainteresowaniem turniejem zostały przygotowane dwie tury: od 11.00 i od 14.00. Podczas turnieju zostaną rozegrane dodatkowe konkursy z nagrodami Nearest to the Pin. Koszt uczestnictwa w turnieju: 50pln.

Grohe Golf Cup to także pierwszy turniej cyklu, w którym można zdobyć punkty do Klasyfikacji Generalnej ALG 2018. A w tym sezonie dla najlepszych graczy w sezonie zostały przygotowane atrakcyjne nagrody! 5 najlepszych graczy wygra pobyt golfowy w Cornelia Diamonds Golf Resort & Spa!

O godz.  16.00 rozpocznie się Golf Meeting, czyli akademia golfa dla zainteresowanych architektów i osób z branży architektonicznej! W czasie imprezy zorganizowane zostaną konkursy golfowe. Dla uczestników przygotowany będzie grill oraz napoje. Uczestnictwo w Golf Meetingu jest bezpłatne – wystarczy przesłać potwierdzenie przybycia drogą mailową do piątku (11.05.2018) do godziny 12.00 na adres golf@holiday.aquila.pl.

Do zobaczenia!