1. Home
  2. Bez kategorii
  3. BENNO PAMER OBJĄŁ FUNKCJĘ DYREKTORA GENERALNEGO FIRMY TORGGLER CHIMICA
BENNO PAMER OBJĄŁ FUNKCJĘ DYREKTORA GENERALNEGO FIRMY TORGGLER CHIMICA
0

BENNO PAMER OBJĄŁ FUNKCJĘ DYREKTORA GENERALNEGO FIRMY TORGGLER CHIMICA

0

Z dniem 8 stycznia Zarząd firmy Torggler Chimica został wzmocniony przez Pana Benno Pamer, który objął funkcję Dyrektora Generalnego. Zapraszamy na krótki wywiad z nowym Dyrektorem Generalnym.

W jakim kierunku zamierza Pan rozwijać firmę Torggler Polska?
Jesteśmy firmą posiadającą duże know-how techniczne i długą tradycję we Włoszech. W Polsce Firma Torggler to silna struktura produkcyjno-handlowa. Zespół pracowników to ludzie zaangażowani i zmotywowani, chętni do działania i podjęcia nowych wyzwań.
W najbliższym czasie planujemy zakupić nową linię produkcyjną fug, w tym segmencie rynku dopatrujemy się dużych możliwości rozwoju. Stale będziemy poszerzać ofertę produktową, dostosowując ją do aktualnych potrzeb rynkowych.

Jakie cele postawił Pan przed Torggler Polska po objęciu stanowiska Dyrektora Generalnego?
Marka firmy Torggler oznacza technologię, innowacje i produkty na najwyższym poziomie. Te cechy sprawiają, ze z powodzeniem jesteśmy w stanie konkurować z innymi firmami z branży.
W przyszłości powinniśmy być jeszcze bardziej elastyczni, dynamiczni i szybko reagujący na potrzeby naszych Klientów.

Co jest przewaga rynkową firmy?
Przewagą rynkową firmy Torggler jest na pewno doskonała jakość produktów,  potwierdzona przez szerokie grono naszych odbiorców i zadowolonych Wykonawców.

Jak wyobraża sobie Pan przyszłość firmy?
Nasza strategia na najbliższe lata zakłada dalsze wzmacnianie pozycji na rynkach europejskich, poprzez sprawną logistykę, system szkoleń technologicznych, innowacyjność wdrażanych produktów, a także fachowy serwis i opiekę posprzedażową.