1. Home
  2. Bez kategorii
  3. WIELKI BAL CHARYTATYWNY – REKORD AUKCJI!
WIELKI BAL CHARYTATYWNY – REKORD AUKCJI!
0

WIELKI BAL CHARYTATYWNY – REKORD AUKCJI!

0

W ostatnią sobotę, 10 lutego w Hotelu Hilton odbył się Wielki Bal Charytatywny Infrastruktury i Budownictwa, który miesięcznik Builder objął patronatem medialnym.

Doskonała zabawa przy muzyce na żywo, znakomita kuchnia, wyrafinowane trunki i oczywiście genialna atmosfera Balu – to nie wszystko. Goście balu mieli okazję wziąć udział w emocjonującej aukcji dzieł sztuki, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia SOS WIOSKI DZIECIĘCE, które pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców.

Prace zostały wyselekcjonowane we współpracy Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa z Domem Aukcyjnym Art in House, z ramienia którego aukcję poprowadziła Pani Anita Wolszczak-Karasiewicz. Aukcja obejmowała 13 obrazów, została zamknięta kwotą 92.500 zł i tym samym został pobity wynik roku poprzedniego!

Niekwestionowanym czarnym koniem aukcji, który osiągnął rekordową stawkę okazał się stołek PLOPP – dzieło Oskara Zięty, wielokrotnie nagradzane za design na całym świecie. PLOPP trafił w ręce Pana Sławomira Żubryckiego, prezesa firmy Palisander. Gratulujemy!

Wielki Bal Charytatywny był także podsumowaniem obchodów 25-lecia działalności Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Z tej okazji Partnerom obchodów zostały wręczone symboliczne  statuetki Boba Budowniczego – podziękowania otrzymały firmy Budimex, Tasbud, Doka, Erbud i EiB.

Wszystkim Licytującym, Partnerom i znamienitym Gościom serdecznie dziękujemy za ten wieczór, za wspólnie spędzony czas i otwarte na pomoc potrzebującym serca.