1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. MAREK BYSTROŃ – MŁODZI AKTYWNI
MAREK BYSTROŃ – MŁODZI AKTYWNI

MAREK BYSTROŃ – MŁODZI AKTYWNI

0

Marek Bystroń, laureat III edycji KDMA (2015/2016), otrzymał wyróżnienie w kategorii: Willa miejska za projekt: „Willa Wpisana” oraz nominację w IV edycja (2016/2017) w kategorii: Dom Własny Architekta za projekt: „Komin Architekta”.

MarekZawodowo jestem asystentem architekta w eM4 Pracownia Architektury Brataniec, współpracując obecnie m.in. przy projekcie placu miejskiego, cmentarza wraz z domem przedpogrzebowym, pawilonu edukacyjnego, a także hali sportowej. Bierzemy również udział w realizacyjnych konkursach architektonicznych, w których zdobyliśmy (od zeszłego roku): I nagrodę (Park Miejski w Starachowicach), II nagrodę (Planetarium – Śląski Park Nauki) oraz wyróżnienie (Zagospodarowania terenu wokół zalewu „Lubianka”).
Poza pracą rozwijam swoje umiejętności, startując indywidualnie w konkursach architektonicznych, w których od zeszłego roku udało mi się uzyskać m.in.: wyróżnienie specjalne w ogólnopolskim konkursie na projekt wnętrza „Projektujesz! Zyskujesz!”; nominację (finał, III etap) w 52. edycji dorocznej nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich, Dyplom Roku 2016 im. Zbyszka Zawistowskiego za projekt „Spakowane Miasto” (promotor: dr hab. inż. arch. Anna Franta, prof. PK), który znalazł się w finałowym gronie 26 najlepszych dyplomów, jakie uzyskały w danym roku tytuł magistra inżyniera architekta na polskich uczelniach architektonicznych; nominację w IV edycji Konkursu Dla Młodych Architektów w kategorii „Dom Własny Architekta” za projekt „Komin Architekta”.
W niedalekiej przyszłości planuję nadal poszerzać wiedzę w praktyce, aby uzyskać uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej.