1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. EMIL KOTOWSKI – MŁODZI AKTYWNI
EMIL KOTOWSKI – MŁODZI AKTYWNI

EMIL KOTOWSKI – MŁODZI AKTYWNI

0

Emil Kotowski, laureat III edycji KDMA (2015/2016), otrzymał wyróżnienie w kategorii Wykreuj przestrzeń, za projekt Przystań Autobusowa przy współpracy z Zuzanną Sawicką. Pomimo pracy przy ciekawych projektach nadal czuje potrzebę rozwoju. 

Emil_KStaram się pogłębiać wiedzę projektową, studiując projekty uznanych architektów, w szczególności szwajcarskich.  W 2016 roku ukończyłem studia magisterskie na Politechnice Gdańskiej. Póki co postanowiłem układać swoje życie osobiste i zawodowe w Trójmieście. Nadmorski klimat sprzyja rozwojowi i inspiruje do dalszego działania. Aktualnie pracuję w sopockim biurze Maarte, zajmującym się głównie zagadnieniami architektury mieszkaniowej wielorodzinnej. W tym momencie intensywnie pracujemy nad kilkoma projektami osiedli mieszkaniowych w Gdańsku i Gdyni.

Pomimo pracy przy ciekawych projektach nadal czuję potrzebę rozwoju. Staram się pogłębiać wiedzę projektową, studiując projekty uznanych architektów, w szczególności szwajcarskich. Ważnym elementem projektowania jest teoria, o której znajomość wzbogacam się, pochłaniając niezliczone ilości książek poruszających problematykę architektury. W wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem graficznym, w którym staram się wykorzystywać zdobytą wiedzę architektoniczną.