1. Home
  2. Z STARE KATEGORIE
  3. Builder 4Young Architects
  4. ES-SYSTEM – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS
ES-SYSTEM – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS

ES-SYSTEM – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS

0

ES-SYSTEM to wiodąca polska firma w branży oświetleniowej. Projektuje, wdraża, produkuje i sprzedaje szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED o wysokiej wydajności przeznaczonych dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich.

Jej produkty obejmują wiele zastosowań oświetleniowych i oferują liczne konfiguracje, pozwalając rozwiązywać najróżniejsze wyzwania oświetleniowe, od małych wnętrz biurowych, po galerie handlowe, sale koncertowe, duże stadiony, ośrodki edukacji i przestrzenie medyczne.

Firma działa na rynku krajowym i zagranicznym od 1990 r. Bogate doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwalają jej kształtować trendy w technice oświetleniowej oraz nakreślać nowe kierunki rozwoju zgodnie z myślą Light is life – Światło to życie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz 14 oddziałom handlowym w Polsce, Szwecji, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz na Ukrainie firma jest w stanie dostarczać produkty do ponad 100 krajów.

Ideą, która przyświeca ES-SYSTEM od samego początku jest dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta oraz troska o środowisko i szerzenie dobrych praktyk z zakresu oszczędzania energii. Zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko stanowi istotny czynnik przy planowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań ES-SYSTEM. Firma wykorzystuje efektywne technologie, które podnoszą wydajność i zmniejszają zużycie energii w trakcie całego procesu produkcyjnego.

O innowacyjność produktów dbają dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Firma ES-SYSTEM na każdym kroku przestrzega rygorystycznych standardów dotyczących trwałości, wytrzymałości oraz energooszczędności. Jej produkty posiadają deklaracje zgodności z dyrektywami: RoHS, LVD oraz kompatybilności elektromagnetycznej.  Ponadto wszystkie systemy oświetleniowe spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa fotobiologicznego. W celu zagwarantowania najwyższej jakości oprawy badane są w firmowym, certyfikowanym laboratorium, przy wykorzystaniu nowoczesnych stanowisk badawczych.

Przewagą firmy ES-SYSTEM jest duże doświadczenie w prowadzeniu nietypowych projektów i dostarczanie niestandardowych produktów wykonywanych na zamówienie.

ES-SYSTEM kompleksowo obsługuje wszystkie projekty: od szczegółowej analizy i planowania, przez projektowanie, wykonanie prototypu, po wdrożenie do seryjnej produkcji i dostarczenie wyrobu we wskazane przez klienta, dowolne miejsce na świecie. Wszystkie produkty objęte są gwarancją i obsługą posprzedażową.

Realizacja niestandardowych projektów stawia firmę w pozycji rzetelnego i zaufanego partnera. To przekłada się na wieloletnią i owocną współpracę z czołowymi – krajowymi i zagranicznymi – pracowniami architektonicznymi oraz biurami projektowymi. Ta współpraca wielokrotnie przełożyła się na innowacyjne rozwiązania w oświetleniu biurowym, galerii handlowych oraz w wyjątkowych iluminacjach budynków.

ES-SYSTEM w liczbach:
Założony: 1990  |  Produkty: 260 systemów, 6000+ kodów produktowych  | 2 nowoczesne zakłady produkcyjne |  750 Pracowników

ES-SYSTEM
ul. Przemysłowa 2
30-701 Kraków
www.essystem.pl